Niespodzianka w czerwcowym wydaniu MiastO!Żyje.

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki przygotował niespodziankę dla czytelników darmowego informatora miejskiego MiastO!Żyje. Z czerwcowym wydaniem wejdziemy na Reggaeland o połowę taniej. 

Jak podaje POKiS, wydawca informatora i organizator Reggaelendu, na 38. stronie czerwcowego wydania MiastO!Żyje znajdziemy kupon, dzięki któremu kupimy bilet na tegoroczną edycję festiwalu w promocyjnej cenie 15 złotych.  Oferta jest ważna do 11 lipca i może z niej skorzystać każda pełnoletnia osoba, która przyjdzie kupić bilet w siedzibie POKiS-u przy ulicy Tumskiej 9a. Aby nabyć jednodniowy karnet w promocyjnej cenie wystarczy pokazać czerwcowe wydanie informatora – uwaga, oderwane kupony nie będą uznawane.

Przypomnijmy:  Reggaeland 2013 odbędzie się w dniach 12-14 lipca na plaży nad Wisłą. Podczas tegorocznej edycji pojawi się ponad 50 wykonawców. W ich gronie znalazły się światowe gwiazdy  reggae, dancehallu, ska i rocksteady. Wystąpią m.in. Shaggy, będący dziś jednym z najważniejszych jamajskich twórców, legenda rocksteady lat 70. Ken Boothe, współtwórcy sceny 2Tone grupa The Selecter, jeden z najpopularniejszych europejskich wykonawców reggae nowego pokolenia Jahcoustix czy świetny wokalista reggae, soul i gospel Richie Stephens. Nie zabraknie także silnej reprezentacji polskiej sceny reggae. Zagrają: Jamal, Mesajah, Jafia Namuel,Transmisja, Ras Luta, Tisztelet wraz z Pablopavo i Diego.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji