REKLAMA

Niebawem rusza Płockamp

REKLAMA

Już w najbliższy wtorek odbędzie się pierwszy Płockamp. Wstęp na tę imprezę będzie bezpłatny, a wydarzenie skierowane będzie do płockiego biznesu.

PowiązaneTematy

Płockamp, który zaplanowano 9 czerwca o godz. 18 w barze Zachęta przy ul. Grodzkiej 9/1, to pierwszy płocki barcamp, czyli nieformalne, otwarte, interaktywne spotkania ludzi związanych z branżą e-biznesu. Celem tego wydarzenia jest integracja środowiska, poprzez wymianę doświadczeń i pomysłów oraz wykłady doświadczonych przedsiębiorców. Inicjatywa ta została podjęta przez Małgorzatę Gontarek i Marcina Wójcika – osoby, które zawodowo związane są z branżą nowych technologii, startupów, e-biznesu oraz social media.

Wśród uczestników pierwszego Płockampu, będą między innymi: Arkadiusz Skuza z Centrum Adama Smitha – cofounder w iTraff Technology, Wojciech Latoszek, właściciel sklepu 4gift.pl, wykładowca Akademii Allegro oraz aktywny uczestnik polskiego rynku e-commerce, Łukasz Anwajler – współtwórca warszawskiego hackerspace, prezes firmy App’n’roll, współzałożyciel Survicate.com oraz CTO i Partner Foap.com, a także Łukasz Ozimek, dyrektor Smart Space – inkubatora nowych technologii marki Exea w Toruniu.

– Jeśli przedsiębiorcy będą się rozwijać i rozrastać, to skorzysta na tym również miasto, które także będzie się rozwijać – wyjaśnił cel wydarzenia Marcin Wójcik, organizator imprezy. – Płockamp ma wspierać biznes, a docelowo Płock i okolice – dodał.

– Spotkanie przeznaczone jest dla osób, prowadzących swój biznes lub myślących o jego założeniu, a w szczególności dla ludzi pragnących wprowadzić swój biznes do Internetu – stwierdziła Małgorzata Gontarek, organizatorka Płockampu. – Zaprosiliśmy uznanych ludzi, którzy podzielą się swoimi receptami na sukces, ale też będą ostrzegać przed czyhającymi zagrożeniami. Chcemy, żeby Płock dołączył do innych miast na startupowej mapie Polski – zakończyła.Spotkania będą poruszać się wokół tematu e-biznesu i nowych technologii, takich jak: startup, pozyskiwanie finansowania, sklepy internetowe (e-commerce), social media, e-marketing, m-commerce, webtechnologie i języki programowania, społeczeństwo informacyjne, internet of things, smart city, prawo w sieci oraz e-learning.

Więcej szczegółów na stronie: plockamp.pl oraz na stronie wydarzenia na Facebooku: http://bit.ly/plockamp1fb. Hasztag wydarzenia na Twitterze: #plockamp.

PetroNews jest patronem medialnym wydarzenia.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU