Nie żyje Beata Kowalska. Przegrała walkę z rakiem

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Jeszcze kilka dni temu pisaliśmy o tym, jak ciężką walkę musi stoczyć wiceprezes fundacji Portal Fm – Pomagamy Dzieciom, Beata Kowalska. Walkę o życie i zdrowie. Niestety, dziś dotarła do nas smutna wiadomość… Pani Beata odeszła. Zmarła, przegrywając z nowotworem piersi. 

Pani Beata przez całe swoje życie pomagała innym. W tej pomocy widziała cel, który motywował ją każdego dnia. Jak mówią o niej jej przyjaciele i współpracownicy – mądra, dobra, wielkiego serca, prawdziwy przyjaciel. Taka właśnie była… Radość nigdy jej nie opuszczała. Niestety, w pewnym momencie wszystko się zmieniło. Kiedy w lipcu trafiła do szpitala, nikt nie spodziewał się, że może być aż tak źle. Po serii wyczerpujących badań, postawiono diagnozę: zaawansowany nowotwór piersi z nowotworowym zapaleniem rdzeniowo-oponowym. Zaczęła się heroiczna walka o przetrwanie.

Beatę Kowalską wspierali wszyscy. Były prowadzone zbiórki na jej leczenie, można było samemu przekazać chociażby symboliczną kwotę. Empatia ludzi była ogromna. Jeszcze w niedzielę na wyprzedaży garażowej fundacja Portal Fm sprzedawała rzeczy, z których dochód miał być przeznaczony na jej leczenie. Niestety, nie udało się…

Beata Kowalska zmarła rano, 3 sierpnia. Pogrzeb odbędzie się w sobotę, 6 sierpnia, o godz. 11.30 w Kościele św. Ducha na Skarpie, po czym nastąpi przewiezienie ciała na Cmentarz Komunalny.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji