REKLAMA

Nie ustąpiła pierwszeństwa. Rowerzysta w szpitalu

REKLAMA

Do dwóch wypadków i 22 kolizji doszło przez ostatnie dwa dni na terenie Płocka i powiatu płockiego. Grasowali również włamywacze.

PowiązaneTematy

Pierwszy z wypadków miał miejsce 14 sierpnia w Płocku, na ul. Kazimierza Wielkiego.

– Kierująca pojazdem marki Opel nie zachowała bezpiecznego odstępu od poprzedzającego pojazdu osobowego marki Peugeot – informuje Jarosław Ostrowski z Komendy Miejskiej Policji w Płocku. – W wyniku zderzenia, kierująca peugeotem z obrażeniami została przewieziona do szpitala – wyjaśnia.

Do drugiego wypadku również doszło 14 sierpnia w Płocku, tym razem na skrzyżowaniu ul. Batalionów Chłopskich z ul. Wolskiego.– Na skrzyżowaniu Batalionów Chłopskich doszło do potrącenia rowerzysty przez daewoo tico, którym kierowała kobieta. Na miejsce przyjechały dwie karetki pogotowia i policja – informował nas pan Mateusz.

Jak potwierdził Jarosław Ostrowski, kierująca pojazdem marki Daewoo nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu rowerzyście. W wyniku zderzenia, rowerzysta z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala.

W ciągu ostatnich dni doszło również do kilku włamań i kradzieży.

  • 12 sierpnia w miejscowości Antoninów (gm. Łąck) włamano się do hali produkcyjnej, z której skradziono narzędzia i elektronarzędzia. Wartość strat to 6.187 zł.
  • 13 sierpnia w Płocku przy ul. Jesiennej 10 z klatki schodowej sprzętu wędkarskiego. Wartość strat
    1200 zł.
  • 15 sierpnia w Nowym Boryszewie (gm. Radzanowo) włamano się do samochodu marki Ford, z którego skradziono wyposażenie. Wartość strat to 570 zł.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU