REKLAMA

Nie mogli spać to kradli, po czym… szybko wpadli

REKLAMA

W środę w nocy dwoje mieszkańców Płocka włamało się do sklepu spożywczego. Sprawcy zdobyczą nie nacieszyli się jednak długo, ponieważ zostali szybko złapani, dzięki informacji od anonimowej osoby.

PowiązaneTematy

– Kilka minut po północy, anonimowa osoba poinformowała oficera dyżurnego Komendy Miejskiej Policji w Płocku, że włamano się do jednego ze sklepów przy ul. Okrzei – powiedział rzecznik płockiej policji, Krzysztof Piasek. – Na miejsce zdarzenia natychmiast skierowano policjantów z Wydziału Patrolowo-Interwencyjnego. W wyniku dokonanego sprawdzenia, na ul. Polnej płoccy mundurowi zatrzymali mężczyznę i kobietę, którzy mieli przy sobie skradzione ze sklepu papierosy i alkohol – relacjonował.

Zatrzymani łącznie przywłaszczyli sobie 33 paczki papierosów i 6 butelek alkoholu. Po wylegitymowaniu okazało się, że sprawcy – 32-letni mężczyzna i 19-letnia kobieta – to mieszkańcy naszego miasta. Funkcjonariusze osadzili zatrzymanych w policyjnym areszcie, gdzie zostaną przedstawione im zarzuty włamania.Prawo za włamanie przewiduje karę do 10 lat pozbawienia wolności.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU