3 i 4 września w Galerii Wisła królowały sporty ekstremalne. Punktem kulminacyjnym imprezy był wieczorny koncert Natalii Nykiel, który ściągnął sporą grupę fanów.

Na zakończenie Festiwalu Sportów Ekstremalnych, 4 września w Galerii Wisła zaśpiewała na żywo Natalia Nykiel. Wokalistka jeszcze przed wydaniem debiutanckiej płyty została okrzyknięta przez dziennikarzy najbardziej intrygującym i wyczekiwanym debiutem roku. Stało się tak, gdyż piosenkarka swoim albumem „LE” zapełniła, trwającą od wielu lat, muzycznym lukę na rodzimym rynku. Jej muzyka należy do gatunku electro pop.

Jej twórczością zainteresował się Piotr Metz, który – oczarowany jej muzyczną odwagą – rozbudził zainteresowanie słuchaczy Trójki. Wkrótce album „Lupus Electro” zebrał szereg pozytywnych recenzji od dziennikarzy wszystkich wiodących tytułów i serwisów muzycznych oraz dzienników opiniotwórczych, plasując się w czołówce zestawień najlepszych polskich albumów 2014 i 2015.

Ekstremalne sporty w Galerii Wisła

Teledyski Natalii w ciągu ostatniego roku uzyskały łącznie prawie 40 milionów wyświetleń, z czego videoclip do singla „Bądź duży” znalazł się na 2. miejscu najczęściej wyświetlanych polskich teledysków oraz na 6. miejscu najczęściej odtwarzanych teledysków z całego świata w Polsce w 2015 roku! Artystka za album „Lupus Electro” otrzymała szereg nominacji do nagród muzycznych, z czego wielu finalnie została laureatką.

W ciągu ostatniego roku mogliśmy słuchać jej na blisko 30 koncertach w kultowych klubach największych polskich miast, wystąpiła też na wiodących festiwalach. Obecnie Natalia koncertuje w ramach trasy „ERROR TOUR”, która jest jedną z największych klubowych produkcji koncertowych w Polsce.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Warto Przeczytać

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji