Nastolatka wyjechała na rolkach i… zaginęła [AKTUALIZACJA]

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

13-letnia Andżelika w niedzielę wieczorem chciała pojeździć na rolkach. Kiedy długo nie wracała do domu, zawiadomiono policję. Mija kolejny dzień, dziewczyny nadal nie ma. Może ją widzieliście?

Andżelika Żabka (13 lat) mieszka w gminie Słubice (pow. płocki). W niedzielę, 9 lipca około godz. 19 wyszła z domu i do chwili obecnej nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Fot. materiały prasowe

Dziewczyna ma wzrostu ok. 170 cm, jest średniej budowy ciała, waga ok. 65 kg. Ma charakterystyczne, dwukolorowe włosy do ramion – farbowane na kolor czerwony, u spodu na jasny blond. Oczy koloru piwnego, posiada trzy przekłucia na kolczyki w jednym uchu i jedno przekłucie w drugim oraz znamię na stopie.

W dniu zaginięcia ubrana była w bluzkę koloru różowego na krótki rękaw, spodenki krótkie dżinsowe, na nogach miała czarne rolki.

Jeśli widzieliście Andżelikę lub znacie miejsce jej pobytu, skontaktujcie się z Komisariatem Policji w Gąbinie tel. 24 266-14-62 lub z Komendą Miejską Policji w Płocku tel. 24 266-16-00, 24 266-16-01 oraz pod numerami tel. alarmowych 112 i 997.

Aktualizacja

10 lipca przed godz. 17 rzecznik prasowy płockiej policji, Krzysztof Piasek poinformował, że policjanci z Komisariatu Policji w Gąbinie zakończyli poszukiwania zaginionej Andżeliki Żabka. Wymieniona cała i zdrowa została odnaleziona.

Podziel się:

2 komentarze

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji