Napadł na dostawcę pizzy. Grozi mu do 12 lat więzienia

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

W piątek, 4 lipca, na ul. Czwartaków napadnięto na dostawcę pizzy. Napastnik wyrwał mężczyźnie pizzę i uciekł. Sprawą zajęli się policjanci z komisariatu na Podolszycach.

Jak podaje płocka policja, mężczyzna dostarczał pizzę na ul. Czwartaków w piątkowy wieczór. Został on zaczepiony przez grupę mężczyzn. Jeden z nich zażądał oddania pizzy. – Gdy spotkał się z odmową, chciał uderzyć dostawcę – relacjonuje Krzysztof Piasek, rzecznik prasowy płockiej policji. – Napastnik szarpał się z dostawcą i zdołał wyrwać mu pizzę. O fakcie poinformowano policję – dodaje.

Funkcjonariusze ustalili tożsamość złodzieja w sobotę. Okazało się, że jest to 19-letni płocczanin. Mężczyzna został zatrzymany w poniedziałek. Został on przesłuchany w komisariacie, gdzie przyznał się do rozboju. Młody mężczyzna oświadczył, że nie wie dlaczego tak postąpił.

We wtorek mężczyzna został doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Płocku. Za rozbój w kodeksie karnym przewidziana jest kara od 2 do 12 lat pozbawienia wolności.

Podziel się:

3 komentarze

  1. bardzo dobrze :)
    jakby dali mu 10 lat to nastepny by pomyślał 20 razy czy za głupote chce isc siedzieć na 10lat.

    Niestety pewno skończy się maksymalnie na zawiasach.

  2. Tak na prawdę nic mu nie zrobią za małą szkodliwość czynu, 12 lat więzienia żal na prawdę, wzięli byście się lepiej za sprawy które są na prawdę ważne a nie piszecie takie bzdury…

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji