REKLAMA

Napad w Parku Północnym. Ukradli pieniądze i piwo

REKLAMA

Jak podaje policja, wczoraj trzech płocczan napadło na punkt sprzedaży lodów w Parku Północnego na Podolszycach. Kilka chwil później ci sami ludzie weszli do pobliskiego sklepu. Ukradli pieniądze i… piwo.

Do zdarzenia doszło w środę, 30 lipca, około godziny 15.50. Troje sprawców – dwóch mężczyzn i jedna kobieta – ukradło pieniądze ze znajdującego się w parku punktu sprzedaży lodów, po czym udało się w nieznanym kierunku. Na miejsce wysłano patrol policji.

– Funkcjonariusze zauważyli osoby odpowiadające rysopisowi, wchodzące do jednego z okolicznych sklepów – relacjonuje Krzysztof Piasek, rzecznik prasowy płockiej policji. – Policjanci weszli do sklepu, lecz młoda kobieta zaczęła uciekać. Z jej torebki wypadła puszka piwa – dodaje.Policjanci zatrzymali kobietę, okazało się, że w swojej torebce miała jeszcze cztery piwa. Zatrzymano również dwóch mężczyzn. Cała trójka to płocczanie – mężczyźni w wieku 28 i 20 lat, natomiast kobieta w wieku 24 lat. Wszyscy byli w stanie nietrzeźwym. Badanie wykazało 1,57 i 2,22 promila  – w przypadku mężczyzn – oraz 2,43 promila w przypadku kobiety.

Wszyscy troje zostali zatrzymani i osadzeni w policyjnym areszcie, po wytrzeźwieniu zostaną przesłuchani.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 1

  1. ja says:

    kurestwo na tych ulicach,sami złodzieje i dziewczyny,którym tacy „przystojniacy” imponują!
    „Świat schodzi na psy,razem z nim Ty!”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU