REKLAMA

Najpiękniejsze i najprzystojniejsi płockiej Politechniki wybrani

REKLAMA

Były prezentacje w różnych strojach, ukłony, zainscenizowane tańce i pokaz kandydatów na projektorze. Płocka filia Politechniki Warszawskiej kolejny raz wybierała Miss i Mistera.

PowiązaneTematy

16 października w siedzibie uczelni przy ul. Łukasiewicza emocje były ogromne. Przy sporej dawce humoru, kandydaci i kandydatki musieli odpowiadać na łatwiejsze i trudniejsze pytania, prezentowali się także – jak na wybory Miss i Misterów przystało – w różnych kreacjach. Były więc stroje codzienne, ale i takie, które odpowiadały kierunkom studiów uczestników. A ponieważ kandydaci to studenci Kolegium Nauk Ekonomicznych i Społecznych, a także Wydziału Budownictwa, Mechaniki i Petrochemii, nie brakowało kasków, odblaskowych kamizelek czy labolatoryjnych fartuchów.

O końcowych wynikach zadecydowało jury, ale i publiczność miała swój głos. I to właśnie publiczność wybrała swoich faworytów: Adriannę Dymek oraz Łukasza Kojtycha.Kolegium Nauk Ekonomicznych i Społecznych w trakcie wyborów Miss i Mistera na Politechnice Warszawskiej (odbędą się 14 listopada) będą reprezentować Kinga Pokorska i Jakub Górnicki, natomiast Wydział Budownictwa, Mechaniki i Petrochemii – ponownie doceniona Adrianna Dymek wraz z Maciejem Wiśniewskim.
Wicemiss i Wicemisterem Kolegium Nauk Ekonomicznych i Społecznych zostali Gabriela Kozłowska oraz Mateusz Kowalski, a Wicemiss i Wicemisterem Wydziału Budownictwa, Mechaniki i Petrochemii – Katarzyna Kobylińska oraz Łukasz Kojtych.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU