Najlepszy strzelec przenosi się do Płocka?

REKLAMA

Jeden z najskuteczniejszych graczy sezonu w Europie, od przyszłych rozgrywek prawdopodobnie wzmocni Wisłę Płock. Ziga Mlakar z Celje Pivovarna, reprezentant Słowenii, ma zastąpić jednego z zawodników, któremu kończy się kontrakt po sezonie 2017/2018.

Bałkańskie źródła potwierdziły, że Mlakar już podpisał umowę z Orlen Wisłą Płock. Słoweński zawodnik w pięciu kolejkach uzbierał łącznie 36 bramek i gdyby nie kontuzja, wciąż zajmowałby miejsce na szczycie. Zawodnik złamał kość śródręcza i pod znakiem zapytania stoi jego udział w mistrzostwach Europy, które odbędą się w styczniu przyszłego roku.

PowiązaneTematy

Mlakar to nazwisko, które niewątpliwie wzbudza spore zainteresowanie na rynku sportowym. Ten 27-latek jest gwiazdą tegorocznej Ligi Mistrzów. We wrześniowym spotkaniu z Aalborgiem aż 14 razy trafił do siatki.

Transfer Mlakara oznaczałby, że z Płockiem najprawdopodobniej pożegna się Sime Ivić lub Jose Guilherme de Toledo (bardziej prawdopodobna jest to pierwsze nazwisko). Ich kontrakty wygasają po sezonie 2017/2018. Wcześniej zapowiadane przyjście Michała Potocznego już nie jest realne.