REKLAMA

Najlepsi płoccy czytelnicy wyróżnieni

REKLAMA

Raz na dwa lata Książnica Płocka organizuje specjalną galę. Podczas wydarzenia wyróżnieni zostają najbardziej aktywni czytelnicy oraz wszyscy, którzy wspierają instytucję. W tym roku jednak nie było statuetek.

29 listopada w sali kolumnowej Książnicy Płockiej odbyła się IV Gala Czytelnika. Podczas uroczystości nagrodzono najbardziej aktywnych czytelników z ostatnich dwóch lat. W tym roku wyróżniono również czworo młodych ludzi, którzy od lat z zapałem pomagają w organizacji wydarzeń w Filii nr 8 Książnicy Płockiej.

Podczas uroczystości nie zabrakło również podziękowań dla organu prowadzącego bibliotekę, czyli Urzędu Miasta Płocka. Wyrazy wdzięczności przekazano także do Samorządu Powiatu Płockiego oraz Samorządu Województwa Mazowieckiego, które aktywnie wspierają działalność Książnicy Płockiej.Nikt w tym roku jednak nie otrzymał żadnej statuetki. Bibliotekarze z myślą o ekologii zdecydowali się na zastąpienie ozdobnych bibelotów żywymi roślinami. Dodatkowo, zostały one wręczone w samodzielnie wykonanych doniczkach z powtórnie wykorzystanych materiałów.

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Popularne Dyskusje

Reklama

Przeczytaj

REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU