REKLAMA

Nagła śmierć w Płocku. „Jechała autem, źle się poczuła”

REKLAMA
Fot. Czytelnik

W sobotę po południu otrzymaliśmy informację o zdarzeniu przy ul. Tysiąclecia w Płocku. Jak informowali czytelnicy, na miejscu są służby, postawiono parawan, trwała akcja reanimacyjna. Niestety, życia kobiety nie udało się uratować.

– Obok Mili przy ul. Tysiąclecia stoi czerwony parawan, jest straż pożarna i karetka, chyba coś poważnego się stało – napisała do nas czytelniczka w sobotę, 14 stycznia po południu. – Coś się stało koło przystanku Zgliczyńskiego, pogotowie reanimuje osobę, jest policja i straż pożarna – przekazał nam czytelnik.

PowiązaneTematy

Jak poinformowała nas Komenda Miejska Policji w Płocku, około godziny 12.55 wpłynęło zgłoszenie w tej sprawie.– 68-letnia płocczanka, pasażerka hondy civic, podczas jazdy samochodem na ul. Tysiąclecia źle się poczuła i straciła przytomność. Na miejsce wezwana została karetka pogotowia, której załoga podjęła reanimację kobiety. Niestety, pomimo udzielonej pomocy nie udało się przywrócić jej czynności życiowych, kobieta zmarła na miejscu – przekazała asp. Krystyna Kowalska z płockiej policji.

Policjanci zabezpieczają miejsce zdarzenia, odstąpiono od czynności z udziałem prokuratora.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 4

 1. a wiem co piszę says:

  Ignoranci po podstawówkach i ich wywody na temat szczepionek, bo obejrzeli film albo przeczytali post rosyjskich trolli.. :D Zawsze mnie to bawi jak głupi ludzie ze swej głupoty czynią cnotę.

 2. Szczepionka na Covid zabija says:

  Koleine zgony po szczepieniach na Covid 19. Ludzie przyjęli tę truciznę i padają jak muchy. To się oficjalnie nazywa nagły zgon.

 3. WP says:

  Jak zwykle masa gapiów – nieszczęśliwych ludzi, bez swoich zajęć. Nie ma to jak bezczelnie patrzeć na czyjeś nieszczęście.

 4. Płocczanin says:

  W piątek 13.01 około godziny 15.00 na 3maja 6 przejeżdżałem reanimowano mężczyznę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

 • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU