REKLAMA

Nad Sobótkę pojedziemy sezonową linią 44. A co z autobusem do Grabiny?

REKLAMA

W sobotę płocka komunikacja miejska uruchomiła sezonową linię 44, która dowiezie pasażerów nad zalew Sobótka. Autobusy te będą kursować wyłącznie w soboty i niedziele do 31 sierpnia. A co z sezonową linią 43, która dojeżdżała do Grabiny? KM prosi o cierpliwość – rozmowy w tej sprawie trwają.

Autobusy linii 44 zaczęły kursowanie od soboty, 29 czerwca.  Trasa przebiega pomiędzy ogródkiem jordanowskim a szpitalem na Winiarach:

• w stronę Ogródka jordanowskiego: Winiary, szpital (na pętli autobusowej) – Szpitalna –Sobótka – Rybaki – Mostowa – Kilińskiego – Wyszogrodzka – 4. Pułku Strzelców Konnych – Ogródek jordanowski,

• w stronę Winiar: Ogródek jordanowski – Kilińskiego – Mostowa – Rybaki – Sobótka – Szpitalna – Winiary, szpital (na pętli autobusowej).Jak podaje komunikacja miejska, wszystkie przystanki linii 44 leżą w strefie miejskiej, więc za przejazd zapłacimy 2,80 zł (bilet normalny) lub 1,40 zł (ulgowy). Od 1 lipca, na czas wakacji, zawieszono także kursowanie autobusów linii 13.

W tym roku wraz z początkiem wakacji nie rozpoczęły się jednak przejazdy sezonowej linii 43 – a więc tej do Grabiny. Komunikacja Miejska przeprasza za utrudnienia: – Sezonowa linia 43 do Grabiny nie rozpoczęła kursowania z powodu niezakończonych wymaganych uzgodnień z gminą Łąck – tłumaczy KM na swojej oficjalnej stronie internetowej. – O terminie uruchomienia linii, jak również rozkładzie jazdy, poinformujemy w oddzielnym komunikacie.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Przeczytaj

Reklama


REKLAMA


  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU