Nabór na Audioriver Fashion Day zakończony

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Organizatorzy Audioriver ogłosili drugą część wystawców, którzy pojawią się w Płocku na pierwszych targach mody niezależnej. Na liście znalazło się ponad dwadzieścia marek z Zuo Corp, Dream Nation, Lous oraz Risk made in warsaw na czele. Swój udział potwierdziło już blisko 50 firm.

Targi mody zostaną zorganizowane w ramach tegorocznej edycji festiwalu Audioriver. Wśród nowo ogłoszonych marek, swój przyjazd do Płocka zapowiedzieli m.in. laureaci nagrody Doskonałość Mody, przyznawanej przez magazyn „Twój Styl”. W 2012 roku otrzymał ją Zuo Corp, a rok później Dream Nation.

– Moda to dla nas nowe terytorium i dlatego cieszymy się, że już w pierwszym roku uda się zrealizować założony cel – mówił rzecznik festiwalu, Łukasz Napora. – Spotkaliśmy się z na tyle dużym odzewem ze strony projektantów, że nie tylko zebraliśmy zaplanowaną liczbę wystawców, ale i mogliśmy sobie pozwolić na odrzucanie wniosków niepasujących do naszej koncepcji. Rozmawiamy jeszcze z kilkoma firmami i dopuszczamy, w drodze wyjątku, dodanie naprawdę ciekawych projektów, ale generalnie nabór na targi 2014 został zakończony – dodał.

Do minimalizmu odwołują się także ROWK oraz Karolina Mika – także obecne podczas targów w Płocku. Podczas tegorocznego Audioriver pojawią się również stoiska marek Dirty’s, Klu. by Edyta Jermacz, Risk made in warsaw i No.Excuse.

Fani biżuterii także się nie zawiodą, ponieważ do wystawców właśnie dołączyły marki moma, Monopolka, Mua, Saskia Art i Unikke Design. Na Audioriver znajdziemy ponadto saszetki, torby, plecaki, przyborniki, stojaki pod komputer i organizery.

Targi odbędą się 26 lipca 2014 w Płocku przy zalewie Sobótka w godzinach 12-20, a wstęp na nie jest bezpłatny.

Fot.: Materiały prasowe

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji