REKLAMA

Na Piłsudskiego zamknięte pasy ruchu i brak chodnika

REKLAMA

29 października na terenie Płocka wystąpią utrudnienia w ruchu, związane m.in. z budową wiaduktu w al. Piłsudskiego.

PowiązaneTematy

Naprawy bieżące dróg i chodników:
– ul. Dobrzykowska – naprawa zatoki przystankowej.

Al. Piłsudskiego
Od 28 października trwa zmiana organizacji ruchu w al. Piłsudskiego na jezdni południowej (kierunek do Warszawy). Drogowcy wyłączą z ruchu prawy pas (zewnętrzny) od ul. Jesiennej do tymczasowego przejścia dla pieszych oraz wyłączą lewy pas w okolicach nawrotki. Na 29 października planowane jest wyłączenie dla ruchu pieszego chodnika wraz z jego rozbiórką na odcinku od przejścia dla pieszych przy ul. Jesiennej do przejazdu kolejowego. Będzie trwało wykonywanie przejazdów tymczasowych dla przełożenia ruchu, związanego z wykonywaniem przesłony przeciwfiltracyjnej (strona południowa). Zaplanowane jest również wykonywanie ciepłociągu po stronie jezdni południowej i na parkingu przy al. Piłsudskiego 46. Te prace będą wykonywane do 23 listopada.

W związku z pracami, 29 października (wtorek) nastąpią przerwy w dostawie ciepła dostarczonego do budynków przy ulicy Dobrowolskiego, Gintera oraz Piłsudskiego na odcinku do przejazdu kolejowego do Zakładu Energetycznego w godzinach 8 do 20. Do 31 października wystąpią natomiast utrudnienia na parkingu przy budynkach Piłsudskiego nr 38, 46, 42, 44. Zaplanowane jest także wykonywanie sieci energetycznej od stacji transformatorowej przy ul. Piaska do stacji transformatorowej na osiedlu Międzytorze. Trwają prace przygotowawcze związane z zamknięciem ruchu kolejowego, które odbędzie się w dniach 15-22.11.2013.
Trasa Popiełuszki
Na odcinku od ronda Wojska Polskiego do Mostu Solidarności – (DK60 i DK62) została zmieniona czasowa organizacja ruchu w związku z budową Centrum Graniczna i węzła komunikacyjnego Graniczna. Udostępniono dla ruchu prawoskręt z ul. Wyszogrodzkiej na rondzie Wojska Polskiego oraz skrajny pas ruchu wokół wyspy centralnej. Przestały obowiązywać zwężenia jezdni. Nadal wyłaczone z ruchu są zjazdy i wjazdy do CH Graniczna oraz wiadukt nad trasą Popiełuszki. Trwa budowa drogi rowerowej na odcinku od ronda w Górach do ulicy Browarnej.

Ulica Szpitalna
Remont drogi 562 na odcinku około 1,5 km. W ramach prac trwa remont nawierzchni bitumicznej jezdni, wykonane będzie oznakowanie poziome i pionowe. Powstanie także ścieżka rowerowa i chodnik dla pieszych.

Ulica Kutnowska
Remont drogi na odcinku około 700 mb od ulicy Gajowej w stronę ronda. W ramach prac trwa remont nawierzchni bitumicznej jezdni, wykonane będzie oznakowanie poziome i pionowe. Powstaje także ścieżka rowerowa i chodnik dla pieszych.

Fotoradar Straży Miejskiej
Straż Miejska poinformowała, że fotoradar stanie we wtorek 29 października na ulicach:
– Harcerskiej
– Grabówka
– Mickiewicza
– Kochanowskiego.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU