REKLAMA

Na Jachowicza trwa malowanie pasów. Wystąpią utrudnienia w ruchu

REKLAMA

W piątek, 11 października, w Płocku odbywa się Bieg Tumski. Z tego powodu może dochodzić do utrudnień w ruchu. Ponadto, drogowcy będą prowadzili prace na Jachowicza, gdzie do 11 października trwa malowanie oznakowania poziomego. 

PowiązaneTematy

Bieg Tumski – utrudnienia w ruchu

W piątek 11 października w rejonie Starego Rynku po raz dwudziesty drugi odbędzie się Bieg Tumski. Zakończenie całej imprezy  przewidziano na godzinę 14.00. W związku z biegiem dla ruchu kołowego zamknięte będą ulice: Kazimierza Wielkiego, Okrzei, Zduńska, Grodzka, Teatralna, Małachowskiego oraz Stary Rynek. Organizatorzy proszą o nieparkowanie aut w tym rejonie.

Al. Jachowicza

Do 11 października planowane są dalsze prace na skrzyżowaniach Jachowicza z Bielską oraz Obrońców Westerplatte. Drogowcy wykonują oznakowanie poziome. Część prac będzie prowadzona w ciągu dnia, dlatego też w na Jachowicza może dochodzić do utrudnień w ruchu. MZD apeluje do kierowców i pieszych o zachowanie szczególnej ostrożności i stosowanie się do poleceń służb drogowych.

Al. Jana Pawła II – Wyszogrodzka

Na skrzyżowaniu Wyszogrodzkiej z Jana Pawła II i Armii Krajowej (przy Auchan) zostanie uruchomiona nowa sygnalizacja świetlna. Ponadto w weekend zaplanowane są prace związane z wykonaniem oznakowania poziomego i prace porządkowe. Prosimy o ostrożnoś

Naprawy bieżące

– Sierpecka – naprawy ubytków w jezdni,
– Medyczna – naprawy ubytków w jezdni,
– Reja – naprawa ubytków w jezdni,
– Kilińskiego – naprawa chodnika,
– Kredytowa – naprawa chodnika,
– Dobrzykowska – naprawa zatoki przystankowej.

Al. Piłsudskiego

W rejonie przejazdu kolejowego w al. Piłsudskiego rozpoczęły się prace związane z budową wiaduktu. Obowiązuje czasowa organizacja ruchu. Po 10 października rozpocznie się budowa kładki dla pieszych i uruchomienie wejścia do pawilonów handlowych. Następnie drogowcy zaczną rozbiórkę chodników (około 18 października) wzdłuż jezdni południowej. Rozpocznie się także przebudowa sieci telekomunikacyjnych i sieci energetycznych.

Trasa Popiełuszki

Odcinek od ronda Wojska Polskiego do Mostu Solidarności – została wprowadzona czasowa organizacja ruchu w związku z budową Centrum Graniczna i węzła komunikacyjnego Graniczna. Występuje zwężenie jezdni i ograniczenia prędkości. Trwa budowa drogi rowerowej na odcinku od ronda w Górach do ulicy Browarnej.Ulica Chopina

Budowa drogi rowerowej i chodnika. Występują ograniczenia w ruchu pieszych.

Ulica Szpitalna

Remont drogi 562 na odcinku około 1,5 km. MZD apeluje o ostrożność i stosowanie się do czasowej organizacji ruchu. Trwa remont nawierzchni bitumicznej jezdni, wykonane będzie oznakowanie poziome i pionowe. Powstanie także ścieżka rowerowa i chodnik dla pieszych.  Apelujemy o ostrożność i stosowanie się do czasowej organizacji ruchu.

Ulica Kutnowska

Remont drogi na odcinku około 700 m od ulicy Gajowej w stronę ronda. W ramach prac trwa remont nawierzchni bitumicznej jezdni, wykonane będzie oznakowanie poziome i pionowe. Powstanie także ścieżka rowerowa i chodnik dla pieszych. MZD apeluje o ostrożność i stosowanie się do czasowej organizacji ruchu.

Fotoradar

Straż Miejska poinformowała, że fotoradar stanie dziś na ulicach:

– Kobylińskiego,
– Kochanowskiego,
– Sierpecka.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU