REKLAMA

Na Jachowicza trwa malowanie pasów. Możliwe utrudnienia w ruchu

REKLAMA

We wtorek, 15 października, na Piłsudskiego trwa budowa kładki dla pieszych. Z tego powodu może dochodzić do utrudnień w ruchu. Ponadto, drogowcy będą prowadzili prace na Jachowicza i Jana Pawła II, gdzie zaplanowane są prace porządkowe. 

Al. Jachowicza

Od poniedziałku zaplanowane są prace porządkowe w rejonie skrzyżowań Jachowicza z Bielską i Jachowicza z Obrońców Westerplatte. Będzie także wykonywane oznakowanie pionowe i prace związane z wykonaniem oznakowania poziomego. apelujemy o ostrożność.

PowiązaneTematy

Al. Jana Pawła II – Wyszogrodzka

Na skrzyżowaniu Wyszogrodzka – Jana Pawła II – Armii Krajowej (przy Auchan) została uruchomiona nowa sygnalizacja świetlna. Trwają prace porządkowe. MZD prosi o ostrożność.

Naprawy bieżące

– Kolegialna – naprawa chodnika,
– Dobrzykowska – naprawa zatoki przystankowej,
– Browarna – utwardzenie drogi korą asfaltową,
– Sannicka – naprawa drogi,
– Gronowa – naprawa drogi.

Al. Piłsudskiego

W rejonie przejazdu kolejowego w Al. Piłsudskiego trwają prace związane z budową wiaduktu. Plan prac zakłada budowę kładki dla pieszych i uruchomienie wejścia do pawilonów handlowych. Rozpocznie się także przebudowa sieci telekomunikacyjnych i sieci energetycznych. Trwa budowa komory startowej i wodociągu pod jednią południową. Do końca października będą także trwały transporty i dostawy konstrukcji technologicznych w obrębie budowy. Apelujemy o ostrożność.

Trasa Popiełuszki

Odcinek od ronda Wojska Polskiego do Mostu Solidarności – została wprowadzona czasowa organizacja ruchu w związku z budową Centrum Graniczna i węzła komunikacyjnego Graniczna. Występuje zwężenie jezdni i ograniczenia prędkości. Trwa budowa drogi rowerowej na odcinku od ronda w Górach do ulicy Browarnej.

Udostępniono prawoskręt z ul. Wyszogrodzkiej na rondzie Wojska Polskiego oraz skrajny pas ruchu wokół wyspy centralnej. Przestały obowiązywać zwężenia jezdni. Nadal wyłączone z ruchu są zjazdy i wjazdy do CH Graniczna oraz wiadukt nad trasą Popiełuszki. Trwa budowa drogi rowerowej na odcinku od ronda w Górach do ulicy Browarnej.

Ulica Chopina

Budowa drogi rowerowej i chodnika. Występują ograniczenia w ruchu pieszych.

Ulica Szpitalna

Remont drogi 562 na odcinku około 1,5 km. MZD apeluje o ostrożność i stosowanie się do czasowej organizacji ruchu. Trwa remont nawierzchni bitumicznej jezdni, wykonane będzie oznakowanie poziome i pionowe. Powstanie także ścieżka rowerowa i chodnik dla pieszych.  Apelujemy o ostrożność i stosowanie się do czasowej organizacji ruchu.

Ulica Kutnowska

Remont drogi na odcinku około 700 m od ulicy Gajowej w stronę ronda. W ramach prac trwa remont nawierzchni bitumicznej jezdni, wykonane będzie oznakowanie poziome i pionowe. Powstanie także ścieżka rowerowa i chodnik dla pieszych. MZD apeluje o ostrożność i stosowanie się do czasowej organizacji ruchu.

Fotoradar

Straż Miejska poinformowała, że fotoradar stanie dziś na ulicach:

– Mickiewicza,
– Słoneczna,
– Szpitalna,
– Żyzna.