REKLAMA

Na co pójdziecie do NK Przedwiośnie? Od dzisiaj otwarte, zaprasza też na Dzień Dziecka!

REKLAMA

Od piątku NoveKino Przedwiośnie znów może prezentować filmy publiczności. Planuje też ciekawe wydarzenia – najbliższe z okazji Dnia Dziecka.

Jak informowaliśmy, od 21 maja w NK Przedwiośnie będzie można oglądać oscarowe produkcje, w tym „Nomadland”, „Minari”, „Na rauszu” czy „Wolka”. Pełen repertuar znajdziecie w poniższym artykule.

Jak informowaliśmy, od 21 maja w NK Przedwiośnie będzie można oglądać oscarowe produkcje, w tym „Nomadland”, „Minari”, „Na rauszu” czy „Wolka”. Pełen repertuar znajdziecie w poniższym artykule.

Oscarowo w NK Przedwiośnie. Jakie propozycje na otwarcie? [REPERTUAR]

Z okazji Dnia Dziecka natomiast, przygotowano w NK Przedwiośnie sporo fajnych produkcji dla dzieci oraz niespodzianki.

Krudowie 2: Nowa Era

1 czerwca na ekranach zobaczymy ciąg dalszy nowych przygód Krudów, czyli Graga, Ip, Uggi, Tanka, Babci i Gaja, w zupełnie nowej odsłonie filmu – „Krudowie 2: Nowa Era”.

Rodzina Krudów potrzebuje nowego miejsca do życia. Pierwsza prehistoryczna rodzina wyrusza więc w świat w poszukiwaniu bezpieczniejszego miejsca, które można by nazwać domem. Kiedy odkrywają idylliczny raj otoczony murem, raj który spełnia wszystkie ich potrzeby, myślą, że ich problemy zostały rozwiązane. Z wyjątkiem jednej rzeczy. Mieszka tam już inna rodzina: Bettermanowie.

Bettermanowie (z naciskiem na „better”) – ze swoim wyszukanym domkiem na drzewie, niesamowitymi wynalazkami i nawadnianymi hektarami upraw – znajdują się kilka stopni wyżej od Krudów na drabinie ewolucyjnej. Kiedy przyjmują Krudów jako pierwszych gości na świecie, szybko rodzą się napięcia między rodziną jaskiniową, a rodziną współczesną.

Gdy szanse na dobre relacje wydają się stracone, nowe zagrożenie popchnie obie rodziny do wyjścia poza bezpieczny mur, zmusi do zaakceptowania różnic i stworzenia wspólnej przyszłości.Cruella

Drugą premierą, dla nieco starszej widowni, jest komedia „Cruella”. Historia o buntowniczych początkach jednej z najbardziej znanych i genialnych postaci, legendarnej Cruelli de Mon.

Zdobywczyni Oscara® Emma Stone („La La Land”) w roli tytułowej Cruelli. Film opowiada o buntowniczych początkach jednego z najbardziej znanych i modnych kinowych złoczyńców, legendarnej Cruelli de Mon. Akcja „Cruelli” rozgrywa się w Londynie w latach 70. w trakcie punkrockowej rewolucji, opowiada historię Estelli, bystrej i kreatywnej dziewczyny, zdeterminowanej, by zyskać sławę dzięki swoim projektom. Zaprzyjaźnia się z parą młodych złodziei i razem żyją na londyńskich ulicach. Pewnego dnia talent Estelli do mody przyciąga wzrok baronowej von Hellman, legendy mody, granej przez dwukrotną zdobywczynię Oscara® Emmę Thompson („Howards End”, „Rozważna i romantyczna”). Ich relacja wprawia w ruch bieg wydarzeń, które sprawią, że Estella przejdzie na nikczemną stronę i stanie się żądną zemsty Cruellą
REŻYSERIA: Craig Gillespie OBSADA: Emma Stone, Emma Thompson, Mark Strong

Wśród przedpremierowych propozycji znajdą się:

  • film familijny „Tom i Jerry” – Jeden z najbardziej uwielbianych pojedynków w historii powraca w filmie Tima Story’ego Tom & Jerry. Jerry obiera sobie za mieszkanie najlepszy hotel w Nowym Jorku w przeddzień mającego się tam odbyć „ślubu stulecia”. Tym samym zmusza zdesperowaną organizatorkę wesela do zatrudnienia Toma w celu pozbycia się gryzonia. Istna bitwa między kotem a myszą, do której dochodzi, może jednak zrujnować jej karierę, ceremonię, a być może nawet sam hotel. Wkrótce jednak pojawia się jeszcze większy problem: otóż przeciw całej trójce spiskuje diabolicznie ambitny pracownik. Nowa wielkoekranowa przygoda Toma i Jerry’ego to robiąca wrażenie mieszanka klasycznej animacji i gry aktorskiej. Film wyznacza nowy etap w życiu tych słynnych bohaterów, zmuszając ich do niewyobrażalnego – podjęcia współpracy.
  • animacja „Skąd się biorą sny” – Spokojne życie Minny komplikuje się, kiedy poznaje swoją przyrodnią siostrę Jenny a ich ojciec postanawia, że zamieszkają wszyscy w jednym domu. Nieznośna dziewczynka daje się we znaki, ale Minna nie zamierza jednak dawać za wygraną i próbuje zrobić wszystko, aby pozbyć się małej intruzki. Przypadkowo pewnej magicznej nocy odkrywa niesamowitą krainę, w której powstają sny. Poznaje tam zwariowanych konstruktorów, którzy stają się jej przyjaciółmi i uczą ją tajników swojej pracy. Dzięki nim Minna wpada na genialny pomysł. Planuje stworzyć dla siostry sen, który wystraszy niesforną dziewczynkę raz na zawsze. Niestety sytuacja wymyka się spod kontroli. Minna wpada w panikę i decyduje się wkroczyć do zaprojektowanego przez siebie świata snów, aby ruszyć Jenny na ratunek. Ta przygoda przejdzie wszystkie najśmielsze wyobrażenia!

Ponadto w repertuarze:

  • animacja „Co w duszy gra” – W filmie śledzimy losy Joe Gardnera, który prowadzi zespół muzyczny w gimnazjum. Jego prawdziwą pasją jest jednak jazz. Joe przeżywa kryzys, jaki jest udziałem wszystkich artystów. Coraz wyraźniej dostrzega, że marzenie jego życia, by być muzykiem jazzowym, nie spełni się i dlatego zadaje sobie pytania „Po co tu jestem? Jaki jest cel mojego życia?”. Ale nadchodzi moment, kiedy Joe stwierdza, że jego marzenie może być w zasięgu ręki. Przez jedno nieoczekiwane zdarzenie trafia do fantastycznego miejsca, gdzie zostaje zmuszony, by ponownie zastanowić się nad tym, co to znaczy mieć duszę. Tam spotyka, a ostatecznie również zaprzyjaźnia się z 22 – duszą, która uważa, że życie na Ziemi nie toczy się tak, jak powinno.

Dzień Dziecka w NK Przedwiośnie uświetniać będą spektakle przygotowane przez Teatr Form Wielu. W repertuarze spektakl „Czyja to walizka?”.

– Co kryje tajemnicza walizka, która nagle pojawiła się na scenie? Tego chcą dowiedzieć się bohaterowie spektaklu „Czyja to walizka ?”. To przezabawna historia, pełna iluzji i magii. Magii teatru lalek, która mieści się w walizce obszernej, jak nasza wyobraźnia. Jesteście gotowi odkryć te tajemnicę razem z nami? – zapraszają organizatorzy.

Zapraszamy do wspólnej zabawy! Na widzów czekać będą niespodzianki i pokazy baniek mydlanych.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU