REKLAMA

Musicie przeparkować samochód – przez Płock przejadą pojazdy nienormatywne

REKLAMA

Dokładnie za tydzień, 2 lutego, przez Płock będą przejeżdżały pojazdy nienormatywne. Kierowcy, którzy zazwyczaj w godzinach nocnych parkują na wyznaczonej trasie przejazdu, będą musieli przeparkować swoje samochody.

Przejazd pojazdów nienormatywnych zaplanowano na czwartek, 2 lutego, w godzinach od 22 do 5 rano dnia następnego. Trasę wyznaczono na ulice: Targowa – Bielska – Gwardii Ludowej – Łukasiewicza – Długa.

– Apelujemy o nieparkowanie pojazdów w zatokach parkingowych wzdłuż wymienionych ulic, ze szczególnym uwzględnieniem ulicy Gwardii Ludowej (zatoki parkingowe od strony ogródków działkowych), gdzie nastąpi zmiana organizacji ruchu – informuje Konrad Kozłowski z zespołu współpracy z mediami płockiego ratusza.Organizator przejazdu nienormatywnego, firma TOMEXO Transport, który będzie przewoził elementy kolumny na teren PKN Orlen, ma dodatkowo poinformować kierowców o konieczności uprzątnięcia pojazdów z trasy przejazdu, wprowadzi też czasową organizację ruchu na trasie przejazdu.

Uwaga! Niezastosowanie się do czasowej organizacji ruchu i poleceń służb w dniu 2 lutego 2017 r. będzie skutkowało odholowaniem pojazdu na koszt właściciela.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU