Mróz daje się we znaki także Komunikacji Miejskiej. “Wysiadajmy jednymi drzwiami”

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Zima doskwiera także Komunikacji Miejskiej. Niskie temperatury nie sprzyjają punktualności autobusów, trudno jest też utrzymać ciepło w pojazdach. KM skarży się również na… brud.

Płocka Komunikacja Miejska opublikowała dwa komunikaty, które nawiązują do niskich temperatur, jakie panują teraz na zewnątrz. W pierwszym, KM zwraca się do pasażerów z prośbą o wyrozumiałość i w miarę możliwości kierowanie się do jednych drzwi – tak, aby unikać otwierania wszystkich drzwi pojedynczym wysiadającym. “Ponadto, dzięki temu, że przednie drzwi nie będą otwierane, kierowcy prowadzący pojazd nie będą narażani na zimne powietrze napływające do wnętrza autobusu” – czytamy w komunikacie.

Druga informacja odnosi się do… brudnych autobusów. Komunikacja zapewnia, że służby spółki dokonują wszelkich starań, żeby pojazdy wyruszały w ogóle w trasę, ale mróz nie sprzyja utrzymaniu ich w czystości, ponieważ przy takiej temperaturze nie da się myć autobusów na automatycznej myjni. Jej użycie zagraża uszkodzeniu i zamarzaniu drzwi. “Dokładamy wszelkich starań i część taboru myta jest ręcznie, jednak nie jesteśmy w stanie umyć całego taboru codziennie. Sytuacja ta jest od nas niezależna, za co przepraszamy naszych pasażerów” – tłumaczą w Komunikacji i zapewniają, że jak tylko temperatura wzrośnie, to wszystkie pojazdy ponownie będą myte każdego dnia.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji