REKLAMA

„Mroczne umysły” i „The Meg”. Co jeszcze w NK Przedwiośnie?

REKLAMA

Koniec wakacji już blisko, ale NoveKino Przedwiośnie nie ustaje w serwowaniu atrakcyjnych propozycji dla swoich widzów. Są dwie premiery, Bajkoranki, Filmowe Lato oraz Rodzinne Oglądanie.

Mroczne umysły

Pierwsza premierowa propozycja to „Mroczne umysły” – thriller science-fiction wyprodukowany przez ekipę odpowiedzialną za serial „Stranger Things”. „Mroczne umysły” będą wyświetlane w dwóch wersjach: 2D napisy oraz 2D dubbing.

Gdy młodzi ludzie w tajemniczy sposób nabywają niezwykle silnych mocy, rząd uznaje ich za zagrożenie i skazuje na pobyt w zamknięciu. Szesnastoletnia Ruby, której moce nie mają sobie równych, ucieka z obozu i dołącza do grupy zbiegłych nastolatków, szukających bezpiecznej przystani. Wkrótce członkowie grupy uświadamiają sobie, że w świecie, w którym dorośli u władzy dopuścili się zdrady wobec nich, ucieczka nie wystarczy. Postanawiają utworzyć ruch oporu i wykorzystać dane im moce, by wziąć przyszłość w swoje ręce.
REŻYSERIA: Jennifer Yuh Nelson OBSADA: Amandla Stenberg, Mandy Moore, Bradley Whitford

The Meg

Kolejna premierowa propozycja to kino akcji, gdzie w głównej roli zobaczymy Jasona Stathama w starciu z potężnym rekinem. Emocje gwarantowane!

Łódź podwodna wchodząca w skład międzynarodowego programu obserwacji podmorskich zostaje zaatakowana przez gigantyczne stworzenie. W efekcie uszkodzona jednostka osiada na dnie najgłębszego rowu na Pacyfiku, wraz z załogą uwięzioną na jej pokładzie. Czas ucieka, więc chiński oceanograf-wizjoner dr Zhang (Winston Chao) – mimo sprzeciwu córki Suyin (Li Bingbing), która uważa, że jest w stanie ocalić załogę bez niczyjej pomocy – werbuje przebywającego na dobrowolnym wygnaniu byłego eksperta od nurkowania, Janosa Taylora (Jason Statham). Aby ocalić załogę, a także cały ocean, przed mierzącym ponad 20 metrów, prehistorycznym rekinem, znanym jako megalodon, ta dwójka będzie musiała połączyć siły. Okazuje się, że przerażające stworzenie, które do tej pory uważano za gatunek wymarły, nadal żyje i poluje na kolejną ofiarę.
REŻYSERIA: Jon Turteltaub OBSADA: Jason Statham, Li Bingbing, Ruby Rose.

Bajkoranki: „Niesamowita historia wielkiej gruszki”

W sobotę i niedzielę 25 i 26 sierpnia zapraszamy na Bajkoranki, w których pokaz animacji „Niesamowita historia wielkiej gruszki” w wersji z dubbingiem. Przed seansem odbędzie się losowanie nagród na zasadzie konkursu Happy Seats, a po seansie zabawy i animacje prowadzone przez Teatr Form Wielu. Bilety w cenie 12 złotych.„Niesamowita historia wielkiej gruszki” – Opowieść o kocie Mitcho i słoniu Sebastianie, mieszkających w spokojnej wiosce Solby. Pewnego dnia para przyjaciół postanawia wyruszyć na poszukiwania tajemniczej Gruszki, o której od dawna krążą niezwykle legendy. Ich wspólna wyprawa będzie obfitować w liczne przygody i okaże się sprawdzianem ich przyjaźni.
REŻYSERIA: Amalie Naesby Fick, Jorgen Lerdam, Philip Einstein Lipski OBSADA: Alfred Bjerre Larsen, Liva Elvira Magnussen, Peter Frodin

Filmowe Lato

Już ostatni tydzień trwać będzie Filmowe Lato. Codziennie od poniedziałku do piątku o godzinie 11:00 wyświetlona zostanie animacja, film familijny bądź przygodowy. Bilety w cenie 15 złotych. Na wybranych seansach odbędzie się losowanie nagród na zasadach Happy Seats.

Harmonogram pokazów:

 • Piątek, godzina 11:00 – „Krzysiu, gdzie jesteś?” dubbing,
 • Poniedziałek, godzina 11:00 – „Iniemamocni 2” dubbing,
 • Wtorek, godzina 11:00 – „Młodzi Tytani: Akcja! Film” dubbing,
 • Środa, godzina 11:00 – „Patryk” dubbing,
 • Czwartek, godzina 11:00 – „Jak zostać czarodziejem” dubbing.

W środę, 29 sierpnia o godzinie 13:30 odbędzie się Rodzinne Oglądanie, w którym pokaz animacji „Iniemamocni 2”. Bilety w cenie 15 złotych, przed seansem odbędzie się losowanie upominków na zasadach Happy Seats!

Ponadto w repertuarze:

 • film Disneya „Krzysiu, gdzie jesteś?” dubbing – Krzyś dorósł i gdy znajdzie się na życiowym zakręcie przyjaciele ze Stumilowego Lasu przybędą, by mu pomóc.;
 • animacja „Młodzi Tytani: Akcja! Film” dubbing – Młodzi Tytani też chcą mieć film o swoich przygodach, dlatego wyruszają do Tinsel Town, by do pomysłu przekonać znanego reżysera.;
 • animacja „Iniemamocni 2” dubbing – Podczas gdy Bob Parr zmaga się z problemami wychowawczymi swoich dzieci, jego żona Helen, znana także, jako Elastyna, realizuje swe aspiracje, podejmując pracę w lidze antyprzestępczej.;
 • komedia i akcja w jednym „Szpieg, który mnie rzucił” napisy – Przyjaciółki rozpoczynają szpiegowską przygodę, gdy okazuje się, że były partner jednej z nich był agentem.;
 • „303. Bitwa o Anglię” napisy – Polscy piloci tworzący Dywizjon 303 stają do walki w bitwie o Anglię.;
 • kino familijne „Patryk” dubbing – Mały mops zmienia poukładane życie Sary nie do poznania.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
 • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU