REKLAMA

Można umawiać się na wizytę w Urzędzie Skarbowym [FILM]

REKLAMA

Nie trzeba czekać w kolejce, aby załatwić sprawę w urzędzie skarbowym. Wizytę można umówić wcześniej przez telefon lub internet.

Każdy może umówić wizytę w urzędzie skarbowym w dogodnym dla siebie terminie przez Internet, telefon lub osobiście w urzędzie. Usługa „Umów wizytę w urzędzie skarbowym” jest dostępna poprzez strony internetowe urzędów skarbowych i izby administracji skarbowej.

Na spotkanie można również umówić się poprzez strony internetowe podatki.gov.pl oraz wizyta.podatki.gov.pl. Po wejściu na wybraną stronę należy postępować zgodnie z zamieszczoną tam instrukcją. Trzeba:

  1. wybrać właściwy urząd i sprawę, którą chcemy załatwić,
  2. datę i godzinę wizyty,
  3. podać swoje dane.

Na wskazany przez nas adres e-mail otrzymamy potwierdzenie wizyty z podaną datą, godziną oraz numerem pokoju/stanowiska, w którym będzie na nas czekał pracownik urzędu.Wizytę można też umówić telefonicznie. Wykaz numerów telefonów, pod którymi będzie można skorzystać z nowej usługi, znajduje się na stronach internetowych poszczególnych urzędów skarbowych oraz na stronie internetowej Krajowej Administracji Skarbowej.

– Z umówionej wizyty można zrezygnować, dzwoniąc na numer wskazany na stronie urzędu skarbowego – dzięki temu zwolniony termin wizyty może zostać wykorzystany przez inną osobę. Wprowadzona usługa ma  zapewnić naszym klientom nie tylko większy komfort załatwiania spraw, ale i bezpieczeństwo – zaznacza Izba Administracji Skarbowej w Warszawie.

Wizytę w Urzędzie Skarbowym w Płocku można umówić pod numerem telefonu: (24) 361-65-14.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 1

  1. Edzio says:

    Na kawkę haha

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU