REKLAMA

Można już zgłaszać projekty do budżetu obywatelskiego. Pula – 5,65 mln zł

REKLAMA

Ruszyła kolejna edycja Budżetu Obywatelskiego Płocka. Tym razem do rozdania jest 5,65 miliona zł na projekty ogólnomiejskie i osiedlowe.

Od 10 czerwca do 31 lipca można składać projekty obywatelskie do 8. Budżetu Obywatelskiego Płocka. Urząd tym razem ma do rozdysponowania ponad 5 650 00 zł.  Z tej kwoty 2,2 mln zł jest przeznaczone na projekty ogólnomiejskie, a 3,45 mln zł na osiedlowe.

Pomysł osiedlowy nie może przekroczyć kwoty 575 tysięcy zł. Jeśli osoba, która złożyła projekt, nie będzie się zgadzała z oceną formalno-prawną urzędu, może odwołać się i projekt zostanie ponownie oceniony.16 września zostanie ogłoszona lista ocenionych pozytywnie projektów, a od 7 do 20 października będzie czas na głosowanie na wybrane projekty. Głosować będą mogły również osoby małoletnie, pod warunkiem uzyskania zgody od rodziców. Wyniki głosowania mają zostać ogłoszone do końca października.

Projekty do Budżetu Obywatelskiego Płocka można składać w siedzibach Urzędu Miasta Płocka, pocztą lub poprzez stronę internetową. Można tam też znaleźć szczegółowe informacje o tegorocznej edycji BOP.

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Przeczytaj

Reklama

REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU