REKLAMA

Możesz zwiedzić PKN Orlen. Z przewodnikiem!

REKLAMA

PKN Orlen dla wielu mieszkańców Płocka jest twierdzą, której wnętrze znają wyłącznie z publikowanych zdjęć czy materiałów filmowych. Okazję, aby to zmienić, będą mieli już we wrześniu. Koncern zaprasza na zwiedzanie zakładu produkcyjnego, a przy okazji szykuje pewne atrakcje.

PowiązaneTematy

Wycieczkę do serca płockiego koncernu zaplanowano na sobotę, 9 września.

– Oprócz wycieczki z przewodnikiem, który pokaże instalacje produkcyjne oraz opowie o nich, przygotowano także warsztaty edukacyjne z zakresu bezpieczeństwa, ochrony życia i zdrowia oraz ochrony środowiska – informuje biuro prasowe PKN Orlen. – Na terenie poligonu Zakładowej Straży Pożarnej odbędą się pokazy sprzętu pożarniczego, sekcji wysokościowej oraz ćwiczenia gaśnicze – dodają przedstawiciele koncernu.Aby wziąć udział w tej nietypowej wycieczce, trzeba wysłać e-mail na adres: orlenstudio@orlen.pl. Warto się pospieszyć, gdyż ze względów bezpieczeństwa liczba miejsc jest ograniczona  i decydować będzie kolejność zgłoszeń. W temacie zgłoszenia e-mailem należy wpisać hasło „OPEN DAY”, a także wypełnić i dołączyć deklarację udziału, która dostępna jest w załączeniu (także regulamin wydarzenia). Osoba zgłaszająca może zarezerwować miejsce dla siebie oraz jednej osoby dorosłej i czworga dzieci. Zapisy trwają do niedzieli, 27 sierpnia.

To pierwsze tego typu wydarzenie, ale nie ostatnie. Ci, którzy nie zdążą tym razem, będą mogli wybrać się na podobną wycieczkę wiosną przyszłego roku, kiedy to planowane są kolejne tego typu wydarzenia. O szczegółach biuro prasowe Orlenu będzie informować. Wszelkie pytania lub wątpliwości, dotyczące zgłoszeń można kierować na adres mailowy: orlenstudio@orlen.pl.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU