REKLAMA

Możesz współtworzyć spis powszechny. I to nie wychodząc z domu

REKLAMA

Kolejna edycja Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań odbędzie się w 2021 roku. – Każdy może się włączyć w prace nad tworzeniem jego pytań – wystarczy komputer z dostępem do Internetu. Po raz pierwszy konsultacje społeczne dotyczące spisu są bowiem prowadzone za pomocą kwestionariusza online – informuje Urząd Statystyczny w Warszawie.

– Rozpoczęły się konsultacje społeczne, dotyczące zakresu informacji, które będą zbierane w przyszłym spisie powszechnym. Celem statystyków jest zebranie jak najwięcej rekomendacji, umożliwiających zaprojektowanie badania odpowiadającego potrzebom różnego rodzaju instytucji i opinii publicznej. Udział w konsultacjach możliwy jest przez Internet. Wypełniając dostępny w sieci kwestionariusz, można przedstawić swoje oczekiwania i pomysły dotyczące zagadnień, które powinny pojawić w przyszłym spisie powszechnym – czytamy na stronie internetowej urzędu statystycznego.Kwestionariusz jest dostępny na stronie internetowej GUS. Ankietę można wypełniać do 16 stycznia 2017 r.
Urząd Statystyczny w Warszawie gorąco zachęca do udziału w konsultacjach, ponieważ spis powszechny jest najważniejszym badaniem polskiego społeczeństwa. Z tego powodu liczy się każda opinia na jego temat.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Przeczytaj

Reklama


REKLAMA


  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU