REKLAMA

Możecie już kupić desery bez cukru. Lekkie Ciacho otwarte!

REKLAMA

Było sporo pracy, trochę problemów, dużo wysiłku, ale w końcu jest – stacjonarna cukiernia i kawiarnia, w której otrzymamy pyszne desery bez grama cukru. W środę było otwarcie nowego punktu na Starówce.

PowiązaneTematy

Jak już pisaliśmy, Lekkie Ciacho jest alternatywnym rozwiązaniem dla tradycyjnych cukierni, w których osoby chorujące m.in. na cukrzycę, nie znajdują słodyczy dla siebie. To również doskonałe rozwiązanie dla tych osób, które lubią słodki smak, ale cukru jeść nie chcą, np. ze względu na dietę.

Ofertą nietypowej cukierni bez cukru, powinni zainteresować się cukrzycy, alergicy, sportowcy, weganie, wegetarianie i, oczywiście, osoby dbające o linię oraz prowadzące zdrowy styl życia. Znajdziemy tam bowiem słodkości dla osób nietolerujących m.in.: glutenu, laktozy, jaj kurzych czy orzechów oraz wysokobiałkowe produkty dla fanów sportu, którzy cenią sobie zbilansowane przekąski.

2 sierpnia odbyło się oficjalne otwarcie Lekkiego Ciacha, w lokalu przy ul. Sienkiewicza 32 (obok przystanku KM Tumska). Kiedy dotarliśmy tam wczesnym popołudniem, okazało się, że… większość ciast, muffinek, batonów i innych słodkości została już wyprzedana.

– Ruch jest od samego rana – przyznała z uśmiechem pani Karolina, współzałożycielka Lekkiego Ciacha, która piekła właśnie nową porcję słodyczy bez cukru. – Oby tak było zawsze – dodała żartobliwie pani Patrycja, witając kolejnych klientów. Jak przyznała, najszybciej sprzedały się torty.W nietypowej cukierni nie tylko kupimy ciasta, ale i zjemy wybrane słodkości na miejscu, popijając pyszną kawą czy herbatą. Na razie są dwa stoliki w lokalu, ale przedsiębiorcze panie już planują otworzenie mini ogródka. Oczywiście, tak jak dotychczas, można również składać zamówienie na ciasta dostosowane do naszych preferencji.

Udając się do Lekkiego Ciacha, musimy mieć przy sobie gotówkę, ale i to wkrótce się zmieni. – Na pewno niedługo wprowadzimy również płatność kartą – zapewniają uśmiechnięte właścicielki.

Trzymamy kciuki za powodzenie tego przedsięwzięcia. Sami wsparliśmy je – nomen omen – lekko, kupując tartę szarlotkową, ciasto z orzechami czy sernik. Zapewniamy – wszystkie pyszne!

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU