Czy KIA może powodować szybsze bicie serca u fanów motoryzacji? To równie prawdopodobne, jak BMW z napędem na przednie koła. A jednak – oba te niezwykłe przypadki można zobaczyć na własne oczy podczas Moto Weekendu w Galerii Wisła.

Pokaz oferty salonów motoryzacyjnych skradła KIA ze swoim modelem Stinger. Auto, które może być konkurentem dla np. Audi A5 Sportback, robi piorunujące wrażenie. Nie mniejszym zainteresowaniem cieszył się nowy crossover Stonic. Dla zainteresowanych nowym autem jest jeszcze kilka BMW, Audi, Mitsubishi, Volvo, Lexus oraz, aby uspokoić emocje fanów aut, Toyota Prius.

7 i 8 października, od godziny 12 w Galerii Wisła najmłodsi goście mogą przyjść do specjalnej Strefy Zabaw wypełnionej atrakcjami: warsztatami plastycznymi, torami wyścigowymi, budowaniem aut z klocków, bezpłatnymi odblaskami. Nie zabraknie konkursów z nagrodami od dealerów motoryzacyjnych oraz pokazów pierwszej pomocy. Gośćmi specjalnymi wydarzenia będą: ekipa Drift Masters GP z Adamem „Rubikiem” Zalewskim (mistrzem europejskiej ligi Drift Masters GP), Andrzej Ossowski (mistrz Polski 1/4 mili), Maciej Bielicki (kierowca freestylowy marki Harley-Davidson, aktualny rekordzista Guinessa w długości palenia gumy) oraz motocykliści.

Przypominamy, że zarówno w sobotę, jak i w niedzielę, przed Galerią Wisła stanie kilkanaście restauracji na kółkach, które przyjadą na zlot z serii „Food Truck Stars Tour z radiem Eska!”. Z gastronomicznej oferty będzie można skorzystać w sobotę w godzinach 10-21 oraz w niedzielę w godzinach 10-20.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Warto Przeczytać

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji