REKLAMA

Moc atrakcji w NK Przedwiośnie! Premiery, Spotkania Filmowe, Bajkoranki…

REKLAMA

Kolejny tydzień przed nami. NK Przedwiośnie zawsze dba, aby nie zabrakło w nim atrakcji. Podobnie będzie i tym razem. Czeka na nas wiele nowych tytułów, premier, spotkań oraz projekcji dla dzieci. Jednym słowem, każdy znajdzie w nadchodzącym repertuarze coś dla siebie.

Legion samobójców

Jeśli ktoś w kinie szuka wrażeń, emocji i akcji, to wybierając się na ten film z pewnością to wszystko znajdzie. „Legion samobójców” jest ekranizacją komiksu, którego tematem przewodnim jest grupa ludzi (przestępców), mających szansę odkupić swoje winy z przeszłości. To drużyna zebrana z wyjątkowo niebezpiecznych osób. Tajna agencja rządowa przygotowała dla nich specjalne zadanie…

Amanda Waller, oficer amerykańskiego wywiadu, doszła do wniosku, że do jego wykonania nada się jedynie grupa łotrów, którzy nie maja już nic do stracenia. Przegrali wszystko, więc tak naprawę co im szkodzi. Uważa, że nawet gdy poniosą śmierć, to dla nich nie będzie to karą. Ale czy grupa przestępców podda się bez walki? Czy może jednak będą chcieli walczyć o swoje przetrwanie?

Jeśli jesteście ciekawi dalszych losów bohaterów, to już dziś zapraszamy was do NK Przedwiośnie. Premiera „Legionu samobójców” już w najbliższy piątek, 5 sierpnia.

Złe mamuśki

Komedia, jakiej dawno nie było. Macie chęć na oderwanie się od rzeczywistości i zapomnienia o codziennych obowiązkach? Ten film wam w tym pomoże. Niejedna kobieta odkryje w nim swoją drugą twarz.

Młoda mama cudownego synka, spełniona żona wspaniałego męża, perfekcyjna pani domu, wydawać by się mogło, że to kobieta, której niczego w życiu nie brakuje. To, niestety, tylko oficjalny wizerunek Amy Mitchell. W rzeczywistości to przemęczona, wykończona codziennymi obowiązkami mama, która zaczyna mieć dość bycia na pozór chodzącym ideałem. Pod wpływem swoim przyjaciółek i w efekcie gniewu męża, postanawia zmienić swoje życie. Porzuca gary i pieluchy, a szary kuchenny fartuch zamienia na bardzo seksowną sukienkę. Ciężko poznać w niej tę samą dziewczynę, co kiedyś. Rusza w miasto, by znów poczuć, że żyje! W pewnym momencie odkrywa, ze szczęśliwa mama to lepsza mama i że można być matką, nie rezygnując ze swoich przyjemności.

Film, który szczególnie dedykowany jest kobietom. Ale oczywiście nie tylko… W końcu dzięki niemu również panowie będą mogli lepiej poznać naszą naturę. A jak wiadomo – kobieta zmienną jest i to należy wziąć pod uwagę. Film „Złe mamuśki” zagości w NK Przedwiośnie w najbliższy piątek, 5 sierpnia.Bajkoranki: „Franklin i skarb jeziora”

Na pewno większość z nas z ogromnym sentymentem wraca do postaci żółwia Franklina. Tym razem to właśnie jego historię zobaczymy w serii Bajkoranki. To spotkania organizowane głównie z myślą o dzieciach. Oprócz projekcji samego filmu, towarzyszą im zawsze dodatkowe atrakcje. Jednym słowem – najmłodsi widzowie mają zapewniony poranek pełen wrażeń!

Babcia bajkowego żółwia Franklina w dzieciństwie spędzonym nad Jeziorem Żółwi zakopała w ziemi kapsułę czasu z przedmiotami, należącymi do jej rodziny. Wśród tych wszystkich rzeczy znajdował się tajemniczy talizman. Gdy babcia Franklina zaczyna poważnie chorować, okazuje się, że tylko ten zakopany talizman, może przywrócić jej pełnię sił i zdrowie. Nasz mały bohater nie ma żadnych wątpliwości, że dla babci trzeba odszukać ten ważny „skarb”. W końcu w grę wchodzi jej zdrowie, a nie ma nic cenniejszego. Czy osiągnie swój cel? Czy znajdzie talizman, który dla jego babci może mieć wyjątkowe znaczenie?

Zapraszamy wszystkie ciekawe dzieci wraz z rodzicami do NK Przedwiośnie. Bajkoranki wracają już w najbliższy piątek, 5 sierpnia.

Spotkania Filmowe – „Przyjaźń czy kochanie?”

Dokładnie za tydzień, 8 sierpnia, w NK Przedwiośnie odbędzie się kolejne spotkanie w ramach Spotkań Filmowych. Tym razem będzie ono połączone z projekcją filmu „Przyjaźń czy kochanie?”.

Ten film to pełna intryg historia miłosna, rozgrywająca się w czasach osiemnastowiecznej Anglii. Melodramat, który po dziś dzień budzi wiele emocji. Piękna wdowa Lady Susan przyjeżdża do rezydencji swoich teściów, aby przeczekać plotkarską burzę, której stała się częścią. Chce ukryć się przed światem i choć na chwilę zapomnieć o tym, że bierze udział w całym zamieszaniu. Mając do perfekcji opanowaną sztukę uwodzenia planuje znaleźć odpowiednią partię mężczyzny nie tylko dla swojej córki, ale też dla siebie. Niestety, te plany szybko idą w zapomnienie. O pomoc zwraca się do swojej przyjaciółki Alice. Nie wychodzi to na dobre. Dwóch przebiegłych i przystojnych zalotników wszystko zmienia…

Jak zakończy się ta historia i czy Lady Susan odnajdzie w końcu swoje szczęście? Ciekawych odsyłamy do NK Przedwiośnie. Kolejne Spotkania  Filmowe powracają 8 sierpnia.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU