Mobilne biuro i badania wzroku. Rozpoczyna się kampania wyborcza SLD

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Mobilne biuro SLD rozpoczyna swoją podróż po Płocku. Do wyborów samorządowych w 2014 r. będą się w nim odbywały spotkania z mieszkańcami, podczas których poruszane będą m.in. kwestie rozwoju miasta. Pierwsze spotkanie już w sobotę na Radziwiu, połączone ono będzie z bezpłatnym badaniem wzroku.

Seria spotkań płockiego Sojuszu Lewicy Demokratycznej będzie odbywała się w mobilnym biurze partii. Lewicowcy zapowiadają, że celem spotkań będzie poruszenie zasadniczych kwestii: obywatelskiego programu rozwoju Płocka, wysłuchanie sugestii płocczan, stworzenie mapy tzw. “lokalnych potrzeb” oraz prawybory kandydata na urząd prezydenta miasta. SLD postanowiło przedstawić i przedyskutować propozycje z mieszkańcami Płocka, dając tym samym możliwość wpływu na wybór przedstawiciela Sojuszu w wyborach prezydenckich w 2014 roku.

Pierwsze spotkanie w mobilnym biurze SLD odbędzie się w najbliższą sobotę, 3 sierpnia w godz. 10-15 na parkingu przed sklepem POLOmarket, przy ul. Kolejowej 41 na osiedlu Radziwie. – Liczymy na to, że mieszkańcy zabiorą głos w tej ważnej dla nas, płocczan sprawie – informuje Arkadiusz Iwaniak, szef płockiego SLD. W kolejnych dniach Sojusz zapowiada kolejne aktywne punkty informacyjne w najczęściej odwiedzanych miejscach w Płocku.

Spotkanie będzie połączone z bezpłatnym badaniem wzroku. – Wielomiesięczne oczekiwanie na wizytę u okulisty jest bowiem wystarczającym powodem dla SLD w Płocku dla podjęcia tej cennej inicjatywy, którą będziemy kontynuować w różnych częściach miasta – piszą członkowie partii w zaproszeniu. Na specjalistycznym sprzęcie prowadzone będą badania w zakresie diagnostyki, korekcji prezbiopii oraz widzenia obuocznego, badanie dna oka, pomiaru ciśnienia w gałkach ocznych oraz kwalifikacja do laserowej korekcji wzroku.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji