REKLAMA

Mnóstwo kolizji, wypadki i kradzieże. Ostatnia doba w kronice policyjnej

REKLAMA

Minionej doby na terenie Płocka i powiatu płockiego doszło do aż 3 wypadków i 21 kolizji. Nie próżnowali też złodzieje.

PowiązaneTematy

W Płocku we wtorek, 13 października, doszło do dwóch wypadków – na ul. Mickiewicza, o czym pisaliśmy wczoraj, oraz na al. Armii Krajowej. Na oznakowanym przejściu dla pieszych 42-letni kierowca vw, pochodzący z Płocka, potrącił 68-letnią płocczankę. Kobieta została przewieziona do szpitala.

[button link=”http://petronews.pl/potracenie-na-pasach-kobieta-w-szpitalu/” target=”new” color=”#0e0aa4″]Potrącenie na pasach. Kobieta w szpitalu[/button]

Do wypadku doszło również w miejscowości Soczewka, o czym pisaliśmy wczoraj.

[button link=”http://petronews.pl/poslizg-i-zderzenie-kolejny-wypadek-w-deszczowy-dzien/” target=”new” color=”#ef1a1a”]Poślizg i zderzenie… Kolejny wypadek w deszczowy dzień[/button]

W samym Płocku doszło także do 16 kolizji, a do 5 na terenie powiatu płockiego.Nie zabrakło, niestety, kradzieży. W Płocku przy ul. Rzecznej miało miejsce włamanie do domu i kradzież biżuterii. Straty wyceniono na około 10 tys. zł. Natomiast przy ul. Miodowej, również w Płocku, skradziono kasetki z pieniędzmi z kasy fiskalnej w jednym ze sklepów. Wartość strat to około 300 zł.

– W związku z niekorzystnymi warunkami na drodze, policjanci zanotowali wczoraj trzy wypadki drogowe oraz 21 kolizji. Ten stan rzeczy wskazuje na fakt, że kierowcy nie przewidują, że mokra nawierzchnia drogi staje się śliska i powoduje, że wydłuża się droga hamowania – podsumowuje Krzysztof Piasek, rzecznik płockiej policji. – Dlatego też policjanci zwracają się z apelem do wszystkich uczestników ruchu drogowego o zachowanie podstawowych zasad bezpieczeństwa na drodze, jak również do pieszych o zakładanie elementów odblaskowych – apeluje rzecznik policji.

Interwencję podejmowała także Agencja Ochrony DES. O jednej, dotyczącej kradzieży na stacji paliw już informowaliśmy. Druga miała miejsce we wtorek po godzinie 14.

W budynku Wektry przy ulicy Otolińskiej pijany i wulgarny mężczyzna zakłócał spokój. Ochrona budynku wezwała wsparcie. Po przyjeździe patrolu interwencyjnego okazało się, że doszło do kłótni z personelem bufetu. Na szczęście, dzięki szybkiej interwencji ochrony DES nic nie zginęło, ani nie zostało uszkodzone.

[button link=”http://petronews.pl/kradziez-na-plockiej-stacji-paliw-alkohol-obiekt-pozadania/” target=”new” color=”#2414d2″]Kradzież na płockiej stacji paliw. Alkohol – obiekt pożądania…[/button]

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU