REKLAMA

Mistrzowie w świetnej formie. Mecz zakończył się…

REKLAMA

Nie zawiedli się kibice płockiego szczypiorniaka, którzy przybyli do Orlen Areny w sobotę na Mecz Mistrzów. Było sentymentalnie i emocjonująco, a spotkanie ponownie zakończyło się remisem.

PowiązaneTematy

Przed wielkim meczem odbyła się konferencja prasowa, podczas której na pytania dziennikarzy odpowiadali, oprócz prezesa Adama Wiśniewskiego, również zawodnicy: Przemysław Krajewski, Igor Źabić oraz Adam Borbély.

Później nadszedł moment, na który wszyscy czekali. Kibice mogli zobaczyć na boisku gwiazdy płockiego szczypiorniaka, w tym, oczywiście aktualnego prezesa SPR Wisła Płock, a do nie dawna kapitana drużyny – Adama Wiśniewskiego, ale i Adama Twardo, Roberta Jankowskiego (kontuzjowany musiał zejść z boiska), Artura Niedzielskiego, Andrzeja Marszałka, Andrzeja Mokrzki, Krzysztofa Kisiela (aktualnego trenera drużyny), Marka Witkowskiego, Artura Górala czy Tomasza Palucha.Walka była zacięta, choć dało się zauważyć przewagę drużyny Gwiazd. Sytuacja zmieniła się po trafieniu Adama Wiśniewskiego do… bramki własnej drużyny. Ostatecznie spotkanie zakończyło się podobnie jak rok temu – remisem (23:23).

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU