REKLAMA

Mistrzów parkowania w Płocku ciąg dalszy

REKLAMA

Dostaliśmy masę fotografii „mistrzów parkowania”, więc czas na świeżą dawkę oszałamiająco kreatywnie zaparkowanych pojazdów.

Jeśli i Wy chcecie pokazać specyficznie zaparkowane auta, przesyłajcie zdjęcia na profil Mistrzowie Parkowania Płock.Wygląda na to, że na chodniki przy ulicy Gawareckiego rzucono jakąś klątwę.

Dawid natknął się na taką sytuację na ulicy Gawareckiego
Natomiast Izabela na tej samej ulicy natrafiła na taki widok. Informuje również że rejestracja auta zaczyna się od WL.

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 7

 1. Kierowca 321 says:

  Odnośnie przedostatniego zdjęcia. Autor chyba nigdy nie był na tym parkingu w święta lub niektóre niedziele. To zjawisko jest normalne w tej galerii.

 2. Janek Kloss says:

  Szukacie takich mistrzów ? Podjedźcie pod urząd miasta przy Piłsudskiego , pod nosem strażnika miejskiego cuda odstawiają , a ten udaje , że nie widzi. Zobaczymy co niedorzeczniczka Dżola powie jak tam kogoś potrącą i będzie tragedia.

 3. Anonim says:

  spojsz na siebie kretynie jak parkujesz

 4. Mieszkaniec Płocka says:

  Haha najbardziej śmieszy mnie to że większość to cudowni kierowcy WP !!!
  Ps. Jakby co to również mieszkam w Płocku.
  POZDRAWIAM HEJTEROW ??

 5. Cynik says:

  Człowieku, po coś wymyślono większą szerokość tych miejsc. Parkujących jak piszesz, faktycznie wychodzisz na kr…

  • Ale o co chodzi says:

   To, że ktoś coś wymyślił, nie znaczy, że robi to z głową. Popatrz na te miejsca. Ponad pół metra z każdej strony od samochodu do linii. Zakładając, że każdy parkuje idealnie równo zostaje ponad metr między samochodami. Czyste marnotrawstwo miejsc parkingowych. Nie przekonałeś mnie. Nawet jeśli mi pokarzesz przepisy, w dalszym ciągu stwierdzam, że to debilizm robić tak duże miejsca parkingowe. Na parkingu przy takim Auchan masz dużo mniej do linii z każdej strony i nie ma problemów ani z parkowaniem, ani z wysiadaniem jeśli auta zaparkowane przez myślących kierowców, nawet na liniach.

 6. Ale o co chodzi says:

  Zdjęcie nr 1 ze strony nr 6. Nie przesadzajmy. Z obydwu stron miejsce dla samochodów jest. Idiota to projektował te miejsca bo jak widać na 2 miejscach zmieszczą się 3 auta. Sam na tego typu parkingach często parkuję obok osoby sprawnej inaczej, która zostawia auto 1,5 m od poprzedniego a jak później odjedzie to wygląda jakbym ja zaparkował jak kretyn bo też na linii. A tutaj widać, że kierowca parkował za innym autem i też ktoś odjechał. Robiący to zdjęcie chyba lekko przewrażliwiony.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Przeczytaj

Reklama

REKLAMA
 • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU