REKLAMA

Miłośnicy zwierząt mieli swój raj na Dog Day

REKLAMA

Właściciel dla swojego ukochanego psa zrobi prawie wszystko. Postara się, żeby pupil jadł zdrową karmę, dostawał wartościowe przysmaki, miał lśniącą i zdrową sierść… a do tego pięknie wyglądał. Dlatego takie targi, jak Dog Day, przyciągają rzesze właścicieli psów z całej Polski,w tym z Płocka.

Targi Dog Day, czyli festiwal smaków i akcesoriów dla psów, to nie lada gratka dla posiadaczy psiaków. 4 marca w Soho Factory w Warszawie, ponad 70 wystawców z całej Polski reklamowało i sprzedawało swoje produkty dla czterołapych. Praska hala na jeden dzień wypełniła się po brzegi przysmakami, karmami, akcesoriami pielęgnacyjnymi, smyczami, obrożami… i czym tylko dusza zapragnie.

Zainteresowani targami oczywiście mogli przyjść ze swoimi psiakami, które same kosztowały karmy, przymierzały obroże, szelki czy brały udział w sesji zdjęciowej wraz ze swoim panem.

Na targach odbywały się również warsztaty, które prowadzili specjaliści z zakresu rozwoju rynku pet-food w Polsce, neurologii i rehabilitacji czy diety i zdrowego żywienia zwierzaka.Organizatorzy już zapowiadają kolejną, zimowo-śwąteczną edycję zaplanowaną na 9 grudnia 2017 r.

 

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Przeczytaj

Reklama

REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU