REKLAMA

Miłośnicy militariów będą mieć swój zlot

REKLAMA

Już niebawem wszyscy miłośnicy militariów będą mogli podziwiać prawdziwe wojskowe perełki. Stowarzyszenie Posiadaczy Pojazdów Zabytkowych i Militarnych WISŁA oraz Military Monkeys zorganizowało I Zlot Militarny – Stalowe Tumy. Do Płocka przybędą posiadacze militariów z całego kraju, a na zwiedzających będą czekać atrakcje.

I Zlot Militarny rozpocznie się w pierwszy czerwcowy weekend (2-4 czerwca). Baza zlotu będzie zlokalizowana na Plaży nad Wisłą w Płocku. Podczas imprezy spotkamy posiadaczy militariów wraz z eksponatami z całego kraju. Organizatorzy zapowiadają mnóstwo atrakcji, które z pewnością urozmaicą ten zlot, m.in. będzie można przejechać się wojskową ciężarówką, obejrzeć repliki broni, porozmawiać z ekspertami i, oczywiście, zrobić sobie zdjęcie na pojazdach wojskowych.

Podczas imprezy przejadą ulicami Płocka aż dwie parady. Tę zdecydowanie większą będzie można obejrzeć w sobotę, 3 czerwca, a mniejszą następnego dnia. Więcej informacji już niebawem na stronie wydarzenia.Poniżej przykłady samochodów, którymi będzie można się przejechać podczas wydarzenia.

 

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU