REKLAMA

Miejsce dla zwierzaków i… właścicieli. Wkrótce otwarcie z atrakcjami!

REKLAMA

W najbliższą sobotę właściciele zwierząt zyskają nowe miejsce na mapie Płocka, w którym będą mogli kompleksowo zaopatrzyć się w asortyment dla swoich pupili. Otwarcie sklepu Maxi Zoo zaplanowano na 8 grudnia.

Jeśli macie swojego zwierzęcego przyjaciela, odwiedźcie w sobotę, 8 grudnia Kaufland przy ul. Gałczyńskiego. Możecie przyjść tam wraz ze swoimi zwierzętami. Podczas uroczystego otwarcia, od godziny 9 na klientów i ich pupili będą czekały tego dnia wyjątkowe atrakcje, w tym 7-kilogramowy tort szwarcwaldzki, balonowe zoo, animacje dla najmłodszych i 20% zniżki na cały asortyment dostępny w sklepie. Klienci, którzy odwiedzą sklep Maxi Zoo będą mogli zasięgnąć również fachowej porady u zwierzęcego behawiorysty, dotyczącej zdrowia czy pielęgnacji swojego pupila.

Maxi Zoo to popularna w Polsce sieć specjalistycznych sklepów dla zwierząt.

PowiązaneTematy

– Otwarcie każdego nowego sklepu jest dla nas ważnym wydarzeniem – mówi Bartłomiej Łętocha, Dyrektor Sprzedaży w Maxi Zoo Polska. – Chcemy, aby Maxi Zoo było dla mieszkańców Płocka i ich zwierząt czymś więcej, niż zwykłym sklepem. Dlatego tworzymy miejsca, do których klienci mogą przyjść z swoimi pupilami i zawsze uzyskają specjalistyczną poradę dotyczącą doboru diety, dbania o zdrowie czy odpowiedniej pielęgnacji zwierząt, bez względu na gatunek. Cieszę się, że jesteśmy już w Płocku. Dlatego z tej okazji zapraszam wszystkich mieszkańców i miłośników zwierząt do wspólnego świętowania otwarcia Maxi Zoo – komentuje Bartłomiej Łętocha.

W Maxi Zoo z okazji otwarcia przygotowano niespodziankę – cały asortyment w sklepie 8 grudnia będzie objęty 20-procentową zniżką, a na klientów czekają także do odebrania karty klubowiczów – Maxi Klub, które umożliwiają zbieranie pieczątek. Za każde 30 zł będzie można odebrać pieczątkę, a za 10 zebranych – zyskać zniżkę w wysokości 15 zł przy następnych zakupach.

Maskotki Maxi Zoo

W Maxi Zoo właściciele są zawsze mile widziani ze zwierzętami, a placówka stawia na poprawienie komfortu właścicieli zwierzaków i ułatwienie im codziennej opieki nad swoimi pupilami. Sklepy działają zgodnie z filozofią „miłość do zwierząt” dlatego, by nie stresować zwierząt i nie narażać ich na dyskomfort, nawet pomimo dużych powierzchni, Maxi Zoo nie prowadzi sprzedaży żywych zwierząt. Organizuje natomiast akcje charytatywne skupiające się na pomocy zwierzętom w okolicy oraz akcje ogólnopolskie – jak pomoc psim ratownikom, pracującym w GOPR.

Na pupili zawsze czekają darmowe smakołyki oraz woda, a na ich opiekunów – porady od specjalistów. W Maxi Zoo znajduje się ponad 6000 produktów dedykowanych zwierzętom, nie tylko psów i kotów, lecz także ptaków, gryzoni oraz ryb akwariowych. Można tam znaleźć aż trzynaście marek własnych we wszystkich kategoriach cenowych. Zatem każdy znajdzie coś dla siebie i swojego zwierzaka.

Maxi Zoo weszło na polski rynek w 2012 roku i od tego momentu jest najprężniej rozwijającą się siecią sklepów dla zwierząt w naszym kraju. Aktualnie spółka dysponuje 26 sklepami działającymi w kilkunastu miastach, m.in. w: Warszawie, Poznaniu, Katowicach, Opolu, Sosnowcu, Białymstoku, Wołominie, Piasecznie, Lublinie, Wrocławiu, Bytomiu, Gdyni, Swarzędzu, Tychach, Krakowie, Łodzi i Radomiu. Maxi Zoo jest częścią Grupy Fressnapf, która działa w 11 krajach europejskich, głównie pod szyldem Maxi Zoo, generując rocznie obroty na poziomie 2 mld euro. W każdym ze sklepów można znaleźć w ofercie ponad 6000 produktów znanych firm oraz produkty marek własnych (karmy i akcesoria). Filozofia marki i cały koncept biznesowy sieci zostały oparte na wartościach, u podstaw których leży przekonanie, że „Zwierzęta wzbogacają nasze życie dzień po dniu i to jest to, co nas łączy”. Konsekwentnie realizując tę ideę, sieć prowadzi aktywne działania na rzecz zwierząt. Od początku działalności w Polsce, Maxi Zoo angażuje się w szereg charytatywnych akcji społecznych oraz pomaga bezdomnym zwierzętom. Współpraca ze schroniskami, wolontariat, wsparcie odpowiedzialnej adopcji oraz dogoterapii to główne działania CSR firmy w Polsce.

 

artykuł promowany