REKLAMA

Miasto szuka dyrektora Płockiego Ośrodka Kultury i Sztuki

REKLAMA

W Biuletynie Informacji Publicznej pojawiła się informacja, dotycząca naboru na stanowisko dyrektora POKiS-u. W marcu prezydent Andrzej Nowakowski odwołał dotychczasowego dyrektora, Artura Wiśniewskiego (na jego prośbę), a pełniącym obowiązki dyrektora na ten czas został Radosław Malinowski, wicedyrektor POKiS. 

Jakie warunki musi spełniać osoba, która chce się ubiegać o to stanowisko? Przede wszystkim musi legitymować się wyższym wykształceniem, przynajmniej pięcioletnim stażem pracy czy poświadczeniem o niekaralności. Przyszły dyrektor musi też oczywiście posiadać zdolności organizacyjne i przywódcze. Pełną treść ogłoszenia możecie znaleźć tutaj.

Radosław Malinowski drugi z prawej
Radosław Malinowski (drugi z prawej)

O komentarz poprosiliśmy Radosława Malinowskiego. Mówi się bowiem, że to właśnie zastępca poprzedniego dyrektora ma największe szanse na objęcie tego stanowiska.

Pełniący obowiązki dyrektora POKiS potwierdził swój start w konkursie.– Jak najbardziej, będę startował. Jestem w POKiS-ie wystarczająco długo i szkoda by było nie wystartować. Jest to dla mnie szansa na dalszy rozwój. Jestem gotowy do działania i będę startował – przyznał w rozmowie z nami.

Jakie pomysły na funkcjonowanie ośrodka ma Malinowski? – Tego na razie nie zdradzę, konkurencja nie śpi – zażartował Radosław Malinowski.

Oferty na stanowisko dyrektora POKiS można składać do 26 maja br.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU