REKLAMA

Megaprodukcja Marvela „Venom”. Jakie jeszcze propozycje na nadchodzący tydzień?

REKLAMA

Od 5 października NK Przedwiośnie zaprasza na trzy tytuły premierowe, Bajkoranki, Spotkania Filmowe oraz Rodzinne Oglądanie.

Venom

Pierwsza premierowa propozycja to megaprodukcja Marvela „Venom”. Film będzie wyświetlany w trzech wersjach: 2D i 3D dubbing oraz 2D napisy. W głównej roli występuje Tom Hardy.

PowiązaneTematy

Venom, obcy symbiont, jedna z najważniejszych, najbardziej złożonych postaci Marvela wychodzi z cienia, wchodząc w ciało i osobowość Eddiego Brocka (Tom Hardy). Jako dziennikarz, Eddie próbował zdemaskować niecne działania słynnej firmy Life Foundation, prowadzonej przez naukowca Carltona Drake’a (Riz Ahmed). Przez lata stało się to jego obsesją, zniszczyło mu karierę oraz związek z Anne (Michelle Williams). Kiedy jeden z eksperymentów Drake’a – obcy Venom, scala się z ciałem Brocka, ten otrzymuje supermoce i zdolność robienia wszystkiego, czego tylko zapragnie. Wynaturzony, mroczny, nieprzewidywalny, agresywny Venom w ciele Brocka sprawia, że Eddie próbuje zapanować nad nowymi mocami, choć jednocześnie są one kuszące i inspirujące. Jeden i drugi starają się przejąć kontrolę nad sobą nawzajem i dostać to, czego chcą, coraz bardziej spajając się ze sobą.
REŻYSERIA: Ruben Fleischer OBSADA: Tom Hardy, Michelle Williams, Riz Ahmed

Serce nie sługa

Druga premiera to polska komedia romantyczna „Serce nie sługa”. Na ekranie zobaczymy plejadę znanych i lubianych aktorów.

„Serce nie sługa” – to film o poszukiwaniu miłości. To zabawne i przejmujące spojrzenie na współczesne związki. Związki ludzi, którzy przestali wierzyć w miłość, choć w głębi duszy, właśnie na taką prawdziwą miłość czekają. Nie jest jednak łatwo odnaleźć swoją drugą połówkę, nawet jeśli spędza się bardzo dużo czasu na randkowaniu. Daria i Filip znają się od lat i są najlepszymi przyjaciółmi. Filip to klasyczny „Piotruś Pan” i łamacz damskich serc. Po kolejnej upojnej nocy, gdy obudzi się obok nowo poznanej dziewczyny, poczuje, że chce zmienić swoje życie i nadać mu sens. Przypomni przyjaciółce propozycję, którą złożył jej kilka lat temu. Jeśli do trzydziestki nie będą w poważnych związkach, to pobiorą się i razem wychowają dziecko. Daria na początku sceptycznie nastawiona do tego pomysłu, w końcu się poddaje i ulega namowom przyjaciela. Każde z nich w pewnym momencie będzie musiało odpowiedzieć sobie na pytanie, czy to, co ich łączy to przyjaźń, czy jednak kochanie? W chwili, gdy ich życie nabierze zupełnie nowego smaku los pokrzyżuje ich plany. Czy miłość faktycznie potrafi przetrwać wszystko? A przede wszystkim czy trwa wiecznie?
REŻYSERIA: Filip Zylber OBSADA: Roma Gąsiorowska, Paweł Domagała, Magdalena Różczka

Kopciuszek. Historia prawdziwa

Ostatnia premierowa propozycja to animacja „Kopciuszek. Historia prawdziwa”.

Po przybyciu na królewski bal, Kopciuszek i jej przyjaciele odkrywają sekret. Okazuje się, że prawdziwy książę został zamieniony w mysz, a jego miejsce na dworze zajął oszust, kontrolowany przez podstępną wiedźmę. Aby uratować księcia i pokonać siły zła, Kopciuszek uda się w niezwykłą, zaczarowaną podróż. Wspierana przez wiernych towarzyszy, trzy myszki i rezolutną czarodziejkę, dzielna bohaterka zrobi wszystko, by przywrócić ład w królestwie.Bajkoranki: Stateczek Eliasz

W sobotę i niedzielę zapraszamy na pokazy Bajkoranków! 6 października (sobota) i 7 października (niedziela) wyświetlona zostanie animacja „Stateczek Eliasz”. Bilety w cenie 12 złotych. Przed seansami odbędzie się losowanie nagród na zasadach Happy Seats, natomiast po seansach zapraszamy do patio kina, będą prowadzone zabawy i animacje przez Teatr Form Wielu.

„Stateczek Eliasz” – Podczas wielkiego sztormu Eliasz odbiera sygnał wezwania o pomoc. Udaje mu się uratować zagrożony statek i w nagrodę zostaje zaproszony do pracy w Wielkim Porcie. Praca w nowym miejscu nie jest prosta, ale Eliasz daje sobie radę. Pewnego wieczoru podsłuchuje rozmowę przestępców, którzy nielegalnie wydobywają radioaktywny metal, emitujący fale elektromagnetyczne, które wpływają na pogodę. Aby zdemaskować przestępców, Eliasz musi zwrócić się o pomoc do swych starych przyjaciół.
REŻYSERIA: Simen Alsvik, Will Ashurst OBSADA: Marie Blokhus, Anderz Eide, Marcus Gunnarsen

Spotkania Filmowe: Pod ciemnymi gwiazdami

W poniedziałek, 8 października o godzinie 18:30 zapraszamy na Spotkania Filmowe i pokaz filmu „Pod ciemnymi gwiazdami”. Bilety w cenie 15 złotych. Przed seansem zapraszamy na poczęstunek: herbatę i ciastko.

„Pod ciemnymi gwiazdami” – Młoda dziewczyna, której od zawsze mówiono co ma robić, staje się bardziej niebezpieczna, niż ktokolwiek mógł sobie wyobrazić. Moll jest piękna i utalentowana, a jej rodzina zaplanowała już każdy krok jej wchodzenia w dorosłe życie. Kiedy pewnego dnia poznaje Pascala, tajemniczego chłopaka, który pojawia się w małym wyspiarskim miasteczku, decyduje się porzucić dla nieznajomego wszystko. Odkrywa nareszcie, jak smakuje wolność oraz czym są namiętność i pożądanie. Ale kiedy Pascal staje się głównym podejrzanym w sprawie zaginionych kobiet, którą żyją lokalna policja i społeczność, Moll będzie musiała podjąć decyzje, od których nie będzie już odwrotu. Od tego momentu nie zatrzyma się przed niczym, aby osiągnąć to, czego pragnie i dowie się, do czego jest zdolna, aby walczyć o siebie.
REŻYSERIA: Michael Pearce OBSADA: Jessie Buckley, Johnny Flynn, Geraldine James

Rodzinne Oglądanie: Księżniczka i smok

W środę 10 października zapraszamy na Rodzinne Oglądanie i pokaz animacji „Księżniczka i smok”. Seans o godzinie 11:10, bilety w cenie 15 złotych.

Ponadto w repertuarze:

  • najnowszy film Wojciecha Smarzowskiego „Kler”, film z najlepszym otwarciem w polskim kinie na przestrzeni ostatnich 30 lat! – Przed kilkoma laty tragiczne wydarzenia połączyły losy trzech księży katolickich. Teraz, w każdą rocznicę katastrofy, z której cudem uszli z życiem, duchowni spotykają się, by uczcić fakt swojego ocalenia.;
  • thriller „Searching” napisy – Tytułowe „poszukiwanie” to czynność, na której skupia się samotny ojciec, gdy pewnego dnia jego nastoletnia córka przestaje odpowiadać na SMS-y i telefony. Na szczęście zostawiła w domu laptop. Ojciec włamuje się więc na jej konto mailowe i profil na Facebooku, by wszelkimi dostępnymi sposobami dowiedzieć się jak najwięcej o dziewczynie.;
  • film fantasy „Zegar czarnoksiężnika” dubbing – Nastoletni Lewis pomaga swojemu wujowi odnaleźć czarnoksiężnika, który stworzył zegar. Urządzenie to odmierza czas do nadchodzącej Apokalipsy.;
  • animacja „Księżniczka i smok” dubbing – Uwielbiająca czytać księżniczka Basia otwiera nową książkę, spomiędzy której kartek wyfruwa chmara wielokolorowych motyli. Gdy dziewczynka łapie jednego z nich, w magiczny sposób przenosi się do baśniowej krainy.;
  • dramat historyczny „Kamerdyner” – Przez cztery dekady na ziemiach pomorskich łączą się losy Niemców, Polaków i Kaszubów.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU