REKLAMA

„Masza i Niedźwiedź” w Galerii Wisła

REKLAMA

Najmłodsi goście Galerii Wisła będą mogli spotkać się z bohaterami animowanego serialu „Masza i Niedźwiedź”.  Podczas wydarzenia, dzieci skorzystają z wielu ciekawych atrakcji, które sprawią, że nowy rok szkolny rozpocznie się w wesołej atmosferze! 

PowiązaneTematy

2 i 3 września najmłodsi goście Galerii Wisła będą mieli niepowtarzalną okazję wziąć udział w nadzwyczajnym spotkaniu z ulubionymi bohaterami rosyjskiego serialu animowanego „Masza i Niedźwiedź”.

– W pierwszy weekend września Galerię Wisła w Płocku odwiedzą bohaterowie popularnej bajki „Masza i Niedźwiedź”. Na najmłodszych czekać będzie wizyta w prawdziwym leśnym domu Niedźwiedzia, w którym nie zabraknie gier, zabaw i konkursów z nagrodami – informuje Magdalena Michalska, Marketing Manager Galerii Wisła.

Serial „Masza i Niedźwiedź” emitowany jest w Rosji od 2009 r., a w Polsce od 2014 r. Szybko podbił serca widzów – na Facebooku jego oficjalny profil lubi obecnie ponad 4,5 mln osób, a kanał w serwisie YouTube subskrybuje ponad milion użytkowników. Na całym świecie przygody bohaterów bajki śledzą dzieci z niemal 100 krajów na świecie.Masza jest niesforną, ale i roześmianą dziewczynką, która razem ze swoim przyjacielem Niedźwiedziem każdego dnia przeżywa wiele niezapomnianych przygód. Energiczna bohaterka ma wiele pomysłów na zabawę, przez które często pakuje się w tarapaty. W takich chwilach zawsze może liczyć na swojego przyjaciela, który wyciąga ją z wielu opresji.

Najmłodsi mieszkańcy Płocka będą mogli poznać dwójkę wspaniałych bohaterów oraz zrobić sobie z nimi pamiątkowe zdjęcie. W ciągu każdej godziny bohaterowie będą aż przez 40 minut do dyspozycji wszystkich gości eventu, pozostałe 20 minut przeznaczą na zasłużony odpoczynek.

– Masza zaprosi wszystkie dzieci do jej wspaniałego ogrodu, w którym nauczy, w jaki sposób należy sadzić rośliny oraz łapać ostatnie motyle tego lata. Poczęstuje też wyśmienitą herbatką z samowaru – mówi Magdalena Michalska. – Jej przyjaciel Tygrys chętnie zaprezentuje swoje cyrkowe umiejętności, natomiast Panda zachęci do jazdy na rowerze na niezwykłym torze przeszkód – dodaje.

Dodatkowo, dla najmłodszych uczestników przedsięwzięcia przewidziane są emocjonujące konkursy z nagrodami. Partnerem akcji jest producent zabawek SIMBA, który jest fundatorem nagród. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU