REKLAMA

Masz kredyt we frankach szwajcarskich? Chcesz odzyskać utracone pieniądze z polisy inwestycyjnej lub polisolokaty? Wiemy, jak ci pomóc

REKLAMA

Jak odzyskać pieniądze z polis inwestycyjnych? Jak wyplątać się ze zbyt drogiego kredytu? To pytania, które zadaje sobie wiele osób. Aby im pomóc, powstała Kancelaria Pomocy Poszkodowanym.

W Kancelarii Pomocy Poszkodowanym znajdziemy grupę doświadczonych specjalistów, z zakresu prawa, ubezpieczeń, bankowości. – Jako cel stawiamy sobie prowadzenie spraw z jak najmniejszym obciążeniem naszych klientów, bez opłat wstępnych, uzależniając nasze wynagrodzenie od efektów naszej pracy – wyjaśniają właściciele firmy.

Jak tłumaczą, prawnicy KPP zakończyli już kilka tysięcy różnorodnych spraw na rzecz klientów. Wieloletnie doświadczenie, pozwala im uniknąć zagrożeń i przeprowadzić postępowanie optymalnie, szybko i skutecznie. Co istotne, firma do każdej sprawy podchodzi indywidualnie.

– Pomimo, iż wiele spraw jest do siebie podobnych, trzeba jednak każdą z nich analizować oddzielnie – tłumaczą w kancelarii. – Z każdym klientem należy przeprowadzić szczegółowy wywiad, dzięki czemu wiemy, jak dobrać strategię procesową, właściwy sąd, zminimalizować ryzyko – wyjaśniają. Nie musimy obawiać się żadnych opłat wstępnych – przy większości spraw wynagrodzenie KPP uzależnione jest od sukcesu w danej sprawie.

W Kancelarii Pomocy Poszkodowanym zapewniona jest profesjonalna obsługa na każdym etapie sprawy, każdy klient uzyskuje szczegółowe wyjaśnienie co do planowanych działań i strategii procesowej, a eksperci pozostają do dyspozycji klientów.

– Jeżeli obawiasz się wysokich kosztów postępowania oraz przegranej, zadzwoń do nas – możemy przeprowadzić Twoją sprawę bez żadnego ryzyka po Twojej stronie – zapewniają w KPP.

Jaki jest zakres działalności kancelarii? To kompleksowa pomoc osobom poszkodowanym przez instytucje finansowe, a także przez nieuczciwych dłużników.

Jednym z rodzajów spraw prowadzonych przez kancelarię jest pomoc osobom, które wzięły kredyt we frankach szwajcarskich i zostały zaskoczone dużym wzrostem tej waluty, co bezpośrednio przełożyło się na wysokość raty kredytu. Wykorzystując bogate doświadczenie prawników, KPP pioniersko wspiera frankowiczów w walce o unieważnienie umów kredytowych lub zwrot nadpłat w związku z niedozwolonymi zapisami umownymi.– Jeżeli posiadasz kredyt hipoteczny w CHF, masz prawo do odzyskania nadpłaconych kwot lub unieważnienia umowy. Istnieje możliwość „odfrankowania” kredytu i odzyskania zapłaconych składek na ubezpieczenia kredytu – podkreślają w KPP.

Więcej na ten temat można dowiedzieć się z serwisu: chf.com.pl.

KPP od wielu lat pomaga również w odzyskaniu należności z polis inwestycyjnych, tzw. polisolokat.

– Nie pobieramy wynagrodzenia wstępnego, a sprawy prowadzimy bez ryzyka po stronie klienta. Nasze wynagrodzenie zależne jest tylko od sukcesu w sprawach, dzięki czemu klient ma pewność, iż zaangażujemy się w 100% w jego sprawę. Co istotne, reprezentujemy konsumentów z całego kraju, jak i mieszkających za granicą – tłumaczą w Kancelarii Pomocy Poszkodowanym.

KPP ma na swoim koncie ponad 7 mln zł odzyskanych dla 2 tys. konsumentów, 1,2 tys. wygranych spraw w Sądzie, 500 ugód korzystnych dla konsumentów. Te imponujące statystyki zyskał dzięki kadrze 25 doświadczonych prawników, legitymujących się wieloletnim doświadczeniem.

Więcej informacji na ten temat: oplatylikwidacyjne.pl.
Kancelaria Pomocy Poszkodowanym Sp. z o.o.
ul. Płocka 5A/211, 01-231 Warszawa
tel. 517-594-590
e-mail: przemyslaw.frackiewicz@kpp.com.pl

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Przeczytaj

Reklama

REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU