„Marzenia… bez ograniczeń” – konkurs fotograficzny dla niepełnosprawnych

REKLAMA

Jeśli lubisz robić zdjęcia, a twoją pasją jest fotografia, serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym. Prace wysyłać można do 10 września br.

plakat konkursu fotograficznego "Marzenia bez ograniczeń"Konkurs ten skierowany jest wyłącznie do osób niepełnosprawnych. Jego celem – poza pokazaniem twórczości autorów, czy też aktywizacją i integracją tej grupy – jest przełamywanie stereotypów postrzegania osób niepełnosprawnych. Niewątpliwie równie ważne jest oddziaływanie terapeutyczne, jakie stwarza kontakt z fotografią.

PowiązaneTematy

Rozstrzygnięcie konkursu wraz z rozdaniem nagród jego laureatom, nastąpi podczas Międzynarodowych Targów Pracy i Integracji Płock 2015, które odbędą się 2 października 2015 roku w Centrum Widowiskowo-Sportowym Orlen Arena.

Organizatorami tego konkursu są: Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Polskiej Wsi „Razem Lepiej” oraz Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie Filia w Płocku.

Nagrody zwycięzcom ufundują: Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawie, Starostwo Powiatowe w Płocku oraz Urząd Miasta Płocka.

Regulamin oraz formularze niezbędne do wzięcia udziału w tym konkursie znajdziecie TUTAJ i TUTAJ.