REKLAMA

Mamy rekord WOŚP w Płocku!

REKLAMA

Płocczanie nie zawiedli. W trakcie 24. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w naszym mieście udało się pobić rekord. Na koniec dnia zebrano 200.474,59 zł! A to nie wszystko, bo wpłyną jeszcze pieniądze z trwających akcji internetowych.

Zgodnie z planem, popołudnie i wieczór w Orlen Arenie były intensywne i pełne atrakcji. Wojciech Łuszczykiewicz oczarował publiczność w trakcie koncertu zespołu Video, który rozpoczął się o godz. 16.30. Tuż po nich wystąpiła grupa Skafander z POKiS-u oraz The Acoustic Whisper. Wspaniale rozruszała płocczan żywiołowa Izabela Skrybant-Dziewiątkowska z Tercetu Egzotycznego, wciąż pełna energii, pomimo upływających lat.

O godz. 20 nadeszła pora na Światełko do Nieba – nietypowy pokaz świetlno-laserowy, który kolorowymi pasmami światła przemykał po licznie zgromadzonych uczestnikach 24. finału WOŚP w Płocku. Podziw wzbudziły też pokazy wspinaczki i ratownictwa wysokościowego.W końcu Płocki Sztab ogłosił kwotę zebranych pieniędzy. Ten moment zawsze wzbudzał emocje. W ubiegłym roku o tej porze było 167.080,85 zł, szefowa płockiego sztabu, ale Litosława Koper liczyła, że ten rekord zostanie pobity. I został – po licytacji ogromnego, 18-kilogramowego tortu (ostatecznie kupił go Paweł Mordziński za 2100 zł – rok temu podobny tort nabył Mariusz Patrowicz za 1000 zł), okazało się, że kwota zebrana na koniec dnia przekroczyła magiczne 200 tysięcy i wyniosła dokładnie 200.474,59 zł!

Zobaczcie, jak wyglądał wielki finał 24. WOŚP oraz Światełko do Nieba w nietypowej scenerii Orlen Areny.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU