REKLAMA

Mamy dla Was bilety na mecz Orlen Wisły z FC Barceloną [KONKURS ZAKOŃCZONY]

REKLAMA

Już jutro wielkie, piłkarskie święto. Orlen Arena gościć będzie drużynę Barcelony, z którą to Orlen Wisła Płock zmierzy się w ramach Ligi Mistrzów. Mamy dla was niespodziankę – konkurs, w którym do wygrania są bilety na sobotni mecz.

PowiązaneTematy

Sobotni rywal Nafciarzy to niezwykle klasowa drużyna. W całej Hiszpanii nie ma klubu piłkarzy ręcznych, który mógłby nawiązać walkę z Dumą Katalonii. Barcelona, po upadku Ciudad Real, całkowicie zdominowała bowiem krajowe rozgrywki. Świetnie radzi sobie także w Lidze Mistrzów.

Pojedynki Nafciarzy z Dumą Katalonii zawsze są dla płocczan wymagające. Batalie te cieszą także oczy kibiców, dostarczając mnóstwo emocji. Wszystko wskazuje na to, że nie inaczej będzie przy okazji jutrzejszego meczu. Ostatni sprawdzian przed pojedynkiem z Barceloną, Orlen Wisła wzorcowo i efektownie zwyciężyła w Węgrowcu.Konkurs

Jeśli chcesz zobaczyć zmagania Nafciarzy na żywo, mamy dobrą wiadomość. Przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania czekają trzy bilety na jutrzejszy mecz. Co zrobić, aby wygrać? Wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Orlen Wisły Płock?

Odpowiedzi należy wysyłać na adres: michal@petroecho.pl. Nagrodę, a więc jedną z trzech wejściówek na sobotni mecz, otrzymają trzy pierwsze osoby, które wyślą do nas poprawną odpowiedź. Na zgłoszenia czekamy do północy. Szczegóły odbioru biletów podamy w mailu.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU