REKLAMA

„Mamuśki mają wychodne”. Idą do NK Przedwiośnie…

REKLAMA

NoveKino Przedwiośnie przygotowało kilka propozycji na ostatnie dwa tygodnie wakacji. Od najbliższego piątku zobaczymy trzy premiery: film akcji z Samuelem L. Jacksonem, szaloną komedię o mamuśkach, które podczas wieczornego wyjścia przeżywają przygodę życia oraz animację – drugą odsłonę „Gangu Wiewióra”.

PowiązaneTematy

Bodyguard zawodowiec

Smith (Ryan Reynolds) ma przetransportować przez pół świata byłego płatnego zabójcę (Samuel L. Jackson), zdecydowanemu zeznawać przeciw zbrodniarzowi wojennemu, którego reżim ma na sumieniu tysiące istnień.

Ich tropem rusza cała armia agentów, płatnych morderców i łowców nagród. Po drodze okaże się, że nie tylko ich życie będzie zagrożone. Oskarżony zbrodniarz jest gotowy skorzystać z pomocy terrorystów, byle nie dopuścić do procesu.

Gang Wiewióra 2

„Gang Wiewióra 2” z dubbingiem, w wersji 2D i 3D. W parku panuje zgoda, spiżarnia aż pęka w szwach, a Wiewiór cieszy się zasłużoną opinią szlachetnego spryciarza. A jednak nad futrzaną ferajną znów zbierają się czarne chmury.

W mieście chodzą słuchy, że pewien bezwzględny inwestor planuje zamienić miejski park w Park Rozrywki. Zwierzaki wiedzą czym to pachnie: to tak jakby w twojej sypialni ktoś otworzył trzypoziomową dyskotekę. Zatem znów muszą wziąć sprawy w kosmate łapki i z pomocą Wiewióra i uroczej Andzi pokazać ludziom, że zwierzaki z parku nie dadzą sobie w orzechy dmuchać!

Mamuśki mają wychodne

Codzienność w domu pełnym dzieci i obowiązków, to nie przelewki. Wiedzą o tym cztery matki, które dzień w dzień toczą walkę z niewyspaniem, brakiem czasu, wiecznym bałaganem i sztucznym uśmiechem, który ma komunikować ludziom, że wciąż dają radę.Jako że pociechy bohaterek chodzą do tego samego przedszkola, również ich mamy postanawiają poznać się nieco lepiej w trakcie wspólnej kolacji. Początkowo niechętne, ostatecznie zostawiają dzieci pod opieką partnerów i wyruszają na z pozoru niewinne spotkanie. Na miejscu obawy szybko ustępują miejsca szczerym rozmowom i zabawie na całego.

Tempo akcji i bicie serc przyspieszy do zawrotnej prędkości, gdy w jednym z barów poznają bezlitośnie przystojnego barmana o imieniu Luke (Adam Levine). Wkrótce okaże się, że na taki wieczór każda z nich czekała całe życie.

Bajkoranki: Pamiętnik Florki

W sobotę i niedzielę zapraszamy na Bajkoranki. Seanse odbędą się o godzinie 11:00, bilety w cenie 12 złotych. Przed seansami odbędzie się losowanie nagród na zasadach Happy Seats. Czas w oczekiwaniu na Bajkoranki umilą zabawy i animacje, które poprowadzą aktorzy z Teatru Form Wielu! Podczas bajkorankowego weekendu zostanie wyświetlony serial „Pamiętnik Florki”, odcinki: Bakterie, Czterolistna koniczyna, Podróż, Sen, Starsza siostra.

W „Pamiętniku Florki” świat pokazany jest z perspektywy kilkuletniego dziecka z całą jego naiwnością, a jednocześnie zachwytem i świeżością spojrzenia. Florka jest pilną i ciekawską obserwatorką rzeczywistości. Nie do końca dowierza tłumaczeniom dorosłych, więc sprawdza wszystko sama i oczywiście dochodzi do własnych wniosków, niekoniecznie słusznych, ale zawsze bardzo odkrywczych. W poznawaniu świata i siebie samej towarzyszą Florce trzy przyjaciółki – koszatniczki Celestyna, Albertyna i Michalina. Ale najważniejszą rolę pełni dom rodzinny – ostoja bezpieczeństwa i spokoju, chociaż rodzice Florki nie są pozbawieni wad i słabości. Scenariusze serii „Pamiętnik Florki” powstały na podstawie bardzo popularnych wśród dzieci bestsellerowych książek „Florka. Z pamiętnika Ryjówki”, „Florka. Listy do Józefiny” i „Florka. Listy do babci”.

Ponadto w repertuarze:

  • ekranizacja kultowej książki Stephena Kinga „Mroczna Wieża” napisy – Adaptacja sagi Stephena Kinga. Powojenny świat zaludniony przez mutanty, demony i wampiry przemierza Roland, poszukując tajemniczej Mrocznej Wieży;
  • horror „Annabelle: Narodziny zła” napisy – Lalkarz wraz z żoną przyjmują pod swój dach zakonnicę i dziewczynki z zamkniętego sierocińca;
  • film familijny „Moje wakacje z Rudym” dubbing – Mick spędza wakacje na farmie dziadka w głębi Australii. Po przyjeździe spotyka czerwonego psa, z którym połączy go niezwykła przyjaźń;
  • ekranizacja komiksu „Valerian i miasto tysiąca planet” dubbing 2D – Kosmiczni agenci Valerian i Laurelina zostają wysłani z misją przeprowadzenia śledztwa w międzygalaktycznym Mieście Tysiąca Planet;
  • animacja „Mała wielka stopa” dubbing – Nastoletni Adam wyrusza w poszukiwaniu swojego ojca. Podczas swojej wyprawy dowiaduje się, że jest potomkiem Yeti;
  • na srebrny ekran powracają również Smerfy, które cieszyły się olbrzymią popularnością, „Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski” dubbing – Smerfetka wraz z kilkoma innym smerfami wyrusza na wyprawę aby dowiedzieć się, czemu jest jedyną dziewczyną w wiosce.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU