REKLAMA
REKLAMA

Makijaż dla seniorów? Czemu nie!

REKLAMA

„Słuszny wiek” to warsztaty z zakresu pielęgnacji skóry i wykonywania makijażu. To również propozycja dla osób, które chcą spędzić przyjemnie czas i dowiedzieć się czegoś o nowoczesnych i tradycyjnych metodach pielęgnacji dbania o siebie.

PowiązaneTematy

Już 20 kwietnia o godz. 10 w Centrum Aktywności Seniora przy ul. Otolińskiej odbędą się 6. warsztaty dla seniorek z zakresu pielęgnacji ciała, które poprowadzi Mariola Lewandowska, właścicielka salonu kosmetycznego Venus. Wszystkie panie będą miały możliwość nauczenia się prostych technik wizażu, dowiedzieć się jak dobierać kosmetyki i kremy odpowiednio pod typ skóry oraz odmłodzić się makijażem bez „efektu maski”. Zapisy odbywają się pod nr telefonu: 24 364-76-22.

Słuszny wiek to nie tylko działanie społeczne skierowane do płockich seniorów, ale i kampania społeczna, mająca na celu pokazanie i zachęcenie do aktywności osoby starsze. Daje możliwość wzięcia udziału w zajęciach, które zazwyczaj cieszą się zainteresowaniem innych, młodszych ludzi. Jest to również okazja do zawierania znajomości wraz z innymi uczestnikami projektu. Zdjęcia z odważnymi w działaniu starszymi osobami oswajają wizerunek aktywnego seniora i przełamują stereotypowe myślenie o nim.