REKLAMA

Majówka bez barier

REKLAMA

Szkoła Wyższa im. Pawła Włodkowica w Płocku organizuje konkurs fotograficzny „Bariery to złe maniery”. Celem konkursu jest znoszenie barier dla osób niepełnosprawnych na terenie naszego miasta.

 – Jeśli zastanawialiście się, jak spędzić długi majowy weekend i dotychczas nie znaleźliście żadnego pomysłu, to może z pomocą przyjdzie wam Szkoła Wyższa im. Pawła Włodkowica w Płocku – powiedziała Kamila Bielińska z Biura Promocji i Marketingu Szkoły Wyższej im. Pawła Włodkowica w Płocku. – Wystarczy, że wybierzecie się na spacer po Płocku i poszukacie miejsc bez barier dla osób niepełnosprawnych. Zrobicie zdjęcie i gotowe. Następnie, aby wziąć udział w konkursie „Bariery to złe maniery”, wystarczy przesłać zrobione zdjęcie na adres promocja@wlodkowic.pl – zachęca Kamila Bielińska.

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest przedstawienie w naszym mieście miejsca, w którym osoby niepełnosprawne nie napotkają szeroko rozumianych barier. Każdy z uczestników może zgłosić maksymalnie dwa zdjęcia.

PowiązaneTematy

Nagrodami w konkursie są m.in. czytnik e-book, voucher na sesję fotograficzną, voucher na kolację do restauracji o wartości 100 zł, ekskluzywne indywidualnie zwiedzanie zbiorów Towarzystwa Naukowego Płockiego, zaproszenia na spektakl do Teatru Dramatycznego w Płocku, zaproszenia do kina, voucher na kręgle, na bilard czy zwiedzanie płockiego ZOO z przewodnikiem.

PetroNews jest patronem medialnym konkursu.