REKLAMA

Mają zaledwie 17, 18 i 20 lat. Grozi im dziesięć lat więzienia

REKLAMA

Trzech młodych mężczyzn zatrzymali płoccy policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu. Dwaj mieszkańcy Płocka i jeden Gostynina podejrzewani są o włamania do kiosków i kradzieże towarów. Grozi im kara nawet 10 lat pozbawienia wolności.

Od pewnego czasu płocka policja otrzymywała zgłoszenia, dotyczące usiłowań oraz włamań do kiosków i kradzieży towarów. Sprawcy mieli ustalony sposób – zrywali metalowe blachy zabezpieczające, odkręcali elementy spinające osłony witryn i dokonywali włamania. Z kiosków najczęściej kradli papierosy, ale ich łupem padały również pieniądze.

PowiązaneTematy

– Policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu płockiej komendy prowadzili ustalenia, aby jak najszybciej zatrzymać sprawców tych włamań – informuje mł. asp. Marta Lewandowska, oficer prasowa płockiej policji. – W efekcie tych działań, policjanci zatrzymali trzech młodych mężczyzn, którzy wspólnie dokonywali włamań do kiosków i kradli towary. Dwóch z nim to mieszkańcy Płocka, w wieku 20 oraz 18 lat. Trzeci z zatrzymanych to 17-letni mieszkaniec Gostynina – wyjaśnia.Dodatkowo, 18-latek z Płocka usłyszał również zarzut uszkodzenia szyby na stacji paliw na ul. Portowej. Młodym mężczyznom grozi kara nawet 10 lat pozbawienia wolności.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU