Mają swój rewir, uznanie i nagrodę. Wybrano najpopularniejszych dzielnicowych

REKLAMA

W listopadzie ubiegłego roku mieszkańcy Płocka i powiatu płockiego głosowali na „Najpopularniejszego Dzielnicowego Roku 2014”. Organizowany co roku konkurs pokazuje, który z dzielnicowych garnizonu mazowieckiego zyskał największe uznanie wśród swoich „podopiecznych”.

Głosowanie odbywało się za pośrednictwem ankiet, umieszczonych przy specjalnych urnach w jednostkach policji w Płocku i powiecie oraz w urzędach miast i gmin, Starostwie Powiatowym w Płocku, delegaturach Urzędu Wojewódzkiego i Marszałkowskiego oraz w siedzibach lokalnych mediów.

PowiązaneTematy

Najwięcej głosów w naszym mieście uzyskał st. asp. Witold Balcerzak – dzielnicowy z płockiej Komendy Policji. Tuż za nim uplasowali się st. asp. Zbigniew Ziemiński oraz asp. Ksenia Górska, dzielnicowa Rewiru III KMP w Płocku. W powiecie płockim natomiast najpopularniejszym dzielnicowym został asp. Paweł Rogalski z Posterunku Policji w Radzanowie. Drugie miejsce zajął mł. asp. Krzysztof Sobiesiak z Posterunku Policji w Bielsku, natomiast trzecie asp. Andrzej Kasiura, również z Posterunku Policji w Bielsku.

8 stycznia w Komendzie Miejskiej Policji w Płocku najpopularniejsi dzielnicowi otrzymali nagrody i okolicznościowe upominki.