REKLAMA

„Listy do M.3” w NK Przedwiośnie! Co jeszcze zobaczymy?

REKLAMA

W NK Przedwiośnie czeka na widzów mas atrakcji. Jedną z nich jest 3 część „Listów do M”. Poprzednie części przyciągnęły przed ekrany kilka milionów widzów. Będziemy mogli zobaczyć także „Suburbicon” w reżyserii Georga Clooneya.

PowiązaneTematy

„Listy do M. 3”

Od 10 listopada NK Przedwiośnie zaprasza na kolejna odsłonę kultowego już filmu „Listy do M. 3”, w gwiazdorskiej obsadzie: Tomasz Karolak, Agnieszka Dygant, Piotr Adamczyk, Magdalena Różczka, Borys Szyc, Izabela Kuna, Wojciech Malajkat i inni.

„Listy do M. 3” – opowiedzą historię kilku osób, którym w jeden magiczny dzień przydarzają się wyjątkowe chwile. Bohaterowie przekonają się o potędze miłości, rodziny, wybaczenia i wiary w to, że ten niezwykły świąteczny czas pełen jest niespodzianek. W reżyserii Tomasza Koneckiego. W obsadzie zobaczymy m.in.: Tomasza Karolaka, Agnieszkę Dygant, Piotra Adamczyka.

„Suburbicon”

Druga premierowa propozycja to komedia kryminalna – „Suburbicon” – wyreżyserowana przez Georga Clooneya, który wraz z braćmi Coen odpowiada również za scenariusz.

Przykładna rodzina traci w napadzie ukochaną matkę. Wkrótce okazuje się jednak, że ani rodzina taka przykładna, ani matka taka ukochana. Suburbicon to idealne amerykańskie miasteczko. Istna reklama sta­tecznego życia i dobrobytu, czyli American dream w czystej postaci. Jednak nie dla wszystkich. Życie rodziny Lodge’ów legnie w gruzach po na­padzie z bronią w ręku, w którym ginie seniorka rodu, ukochana mama nastoletniego Nicky’ego Lodge’a. Pogrążony w rozpaczy chłopak posta­nawia pomścić swą ukochaną rodzicielkę. Rozpoczyna śledztwo na własną rękę, w trakcie którego odkryje mrocz­ne rodzinne sekrety, układy, machinacje i animozje, które były związane ze śmiercią jego matki.
REŻYSERIA: George Clooney. OBSADA: Matt Damon, Oscar Isaac, Julianne Moore.

Bajkoranki – „My little Pony. Film”

W sobotę, 11 listopada oraz w niedzielę, 12 listopada NK Przedwiośnie zaprasza na Bajkoranki i pokaz filmu „My little Pony. Film”. Seanse odbędą się o godzinie 11, bilety w cenie 12 złotych. Przed seansami odbędzie się losowanie nagród na zasadach Happy Seats. Po seansie NK Przedwiośnie zaprasza do patio kina na animacje i zabawy prowadzone przez aktorów z Teatru Form Wielu.

Zupełnie nowe przygody magicznych kucyków, które po raz pierwszy będą musiały opuścić baśniową Equestrię i wkroczyć w tajemniczy wielki świat. Stadko dzielnych kucyków staje oko w oko ze swoim największym wrogiem. Złowrogi Król Burzy postanawia wykraść całą magię z ich rodzinnego królestwa Equestrii. By ją odzyskać, dzielni bohaterowie wyruszą w pełną przygód podróż, podczas której zyskają nowych przyjaciół, jak morskie kucyki, czy dobroduszni piraci, przeżyją wiele emocjonujących i zabawnych perypetii i po raz kolejny udowodnią, że przyjaźń to magia!
REŻYSERIA: Jayson Thiessen. OBSADA: Emily Blunt, Zoe Saldana, Liev Schreiber.

Katecheza w Kinie – „Dwie korony”

W niedzielę, 12 listopada o godzinie 15.30 NK Przedwiośnie zaprasza na Katechezę w kinie i pokaz filmu „Dwie korony”. Bilety w cenie: normalne – 15 złotych, grupowe 11 złotych. Przed seansem odbędzie się mały poczęstunek: herbata, ciastko. Po seansie odbędzie się dyskusja na patio kina.

„Dwie korony” – to pierwszy film, ukazujący nieznane dotąd powszechnie fakty z życia o. Maksymiliana Kolbe, począwszy od jego dzieciństwa, aż do heroicznej śmierci. To film o niezwykłym człowieku, który oddał swoje życie, aby uratować inne. To film o wizjonerze, który przekraczał granice ludzkich ograniczeń. Jego odwaga, wiara i przekonanie o potrzebie wielkiej misji czyniły go niezwykłym i wyjątkowym.
REŻYSERIA: Michał Kondrat. OBSADA: Adam Woronowicz, Cezary Pazura, Artur Barciś.

Spotkania Filmowe – „Fantastyczna kobieta”

W poniedziałek, 13 listopada w NK Przedwiośnie odbędą się Spotkania Filmowe i film „Fantastyczna kobieta”. Pokaz odbędzie się o godzinie 18.30, bilety w cenie 15 złotych. Przed seansem kino zaprasza na mały poczęstunek: herbata i ciastko. Przed seansem odbędzie się losowanie nagród na zasadach Happy Seats.

„Fantastyczna kobieta” – Orlando (Francisco Reyes) planuje urodzinową niespodziankę dla znacznie młodszej od niego partnerki, Mariny (Daniela Vega). Prezent wręcza jej podczas romantycznego wieczoru, który para spędza w Santiago na kolacji i tańcach. Po powrocie do mieszkania mężczyzna nieoczekiwanie słabnie. Marina zabiera go do szpitala, gdzie musi skonfrontować się z rodziną Orlanda, a także z wrogo nastawioną służbą zdrowia i policją. Wskutek tragicznych wydarzeń będzie musiała zawalczyć o prawo do swoich uczuć, godności, a nawet przeżywania żałoby.
REŻYSERIA: Sebastian Lelio. OBSADA: Daniela Vega, Francisco Reyes, Luis Gnecco.

Portret Kobiety – „Listy do M. 3”

We wtorek, 14 listopada o godzinie 18 kino zaprasza na Portret Kobiety i pokaz filmu „Listy do M. 3”. Przed seansem odbędzie się poczęstunek: herbatę oraz zdrowe słodkości przygotowane przez Lekkie Ciacho. 150 pierwszych Pań otrzyma upominek! Ponadto przed seansem odbędzie się losowanie nagród na zasadach Happy Seats.

Kino Seniora – „Nasz najlepszy rok”

W środę, 15 listopada NK Przedwiośnie zaprasza na Kino Seniora i pokaz filmu „Nasz najlepszy rok”. Seans odbędzie się o godzinie 11, bilety w cenie 11 złotych. Przed seansem odbędzie się na mały poczęstunek: herbata, ciastko. Po seansie kino zaprasza na bezpłatną prelekcję, którą poprowadzą aktorzy z Teatru Form Wielu.

„Nasz najlepszy rok” napisy – Słodko-gorzka opowieść o miłości, rodzinnych perypetiach, przewrotności losu i drobnych przyjemnościach, rozgrywająca się w płynącej winem Burgundii. Juliette jest młoda, pracowita i pełna energii, ale nie spodziewała się, że to właśnie na jej barki spadnie ciężar prowadzenia starej, podupadającej rodzinnej winnicy. Żeby przywrócić ją dawnej świetności, musi nie tylko na nowo poukładać rodzinny interes, ale i swoje życie.
REŻYSERIA: Cedric Klapisch. OBSADA: Ana Girardot, Pio Marmai, Francois Civil.

Ponadto w repertuarze:

  • „Thor: Ragnarok” dubbing i napisy – Thor mierzy się w walce bogów, podczas gdy Asgard jest zagrożony Ragnarokiem, nordycką apokalipsą.;
  • „Dwie korony” – Opowieść o życiu Maksymiliana Marii Kolbego począwszy od dzieciństwa, a skończywszy na osadzeniu w Auschwitz.;
  • komedia „Złe mamuśki 2. Jak przetrwać święta” napisy – Amy, Carla i Kiki muszą uporać się ze świątecznymi wizytami własnych matek.;
  • najnowszy film Andrzeja Jakimowskiego „Pewnego razu w listopadzie” – Marek wraz z matką zostają pozbawieni przez władze miasta dachu nad głową. Kobieta trafia do przytułku dla bezdomnych, w którym nie jest mile widziana ze względu na swojego towarzysza – psa Kolesia.;
  • animacja „Między nami wampirami” dubbing – Podczas wycieczki do Transylwanii trzynastoletni Tony poznaje Vigo, prawdziwego wampira z krwi i kości. Od tego momentu między nimi rodzi się koleżeńska więź.;
  • animacja „Potworna rodzinka” dubbing – Fay Sielska jest zwyczajną, nieco zbuntowaną nastolatką. Jej młodszy brat Max z racji nieprzeciętnej inteligencji ma na pieńku ze szkolnymi łobuzami. Rodzice natomiast są tak zapracowani, że ledwie znajdują czas na życie rodzinne.