Lesław Żurek, Alan Andersz, Leszek Stanek – aktorzy wystąpią w Płocku

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Jak często macie możliwość porozmawiania z aktorami, znanymi ze szklanego ekranu? Tym razem nie tylko można porozmawiać, ale i… zadecydować jak mają grać. W Płocku ze specjalnym przedstawieniem pojawią się Lesław Żurek, Maciej Wilewski, Urszula Dębska, Leszek Stanek, Dominika Gwit i Alan Andersz.

Cała Polska oszalała na punkcie przedstawienia “Szalone nożyczki”, którego tajemnicą sukcesu jest to, że wygląda za każdym razem inaczej. Tym razem będziemy mieli możliwość obejrzenia spektaklu w doborowej obsadzie. Już za nieco ponad tydzień płocka widownia zobaczy znanych aktorów, znanych z polskich filmów, seriali czy programów telewizyjnych, którzy wystąpią w tym przedstawieniu.

Punktem wyjścia jest kultowy i uwielbiany scenariusz, cieszący się powodzeniem w najlepszych teatrach komediowych świata już od ponad 50 lat. Energiczny i przebojowy fryzjer prowadzi salon w lokalu, wynajętym od Pani Izabeli. Kiedy artysta fryzur zajmuje się plejadą barwnych charakterów, dochodzi do skandalu – właścicielka lokalu nie żyje…! Detektywi mają nie lada wyzwanie, by rozwiązać kryminalną zagadkę… KTO ZABIŁ?! Wszyscy obecni w salonie mieli motyw, jednak nikt nie przyznaje się do zbrodni. Policja woła na alarm! Wtedy do akcji wkracza… Widz!!!

To jedyna i niepowtarzalna okazja, aby nie tylko porozmawiać z aktorami, których znamy ze szklanego ekranu. Warto przy tym podkreślić, że to od widzów zależeć będzie, jaki będzie finał tego spektaklu.

– Ten spektakl nigdy nie kończy się tak samo! Jest magnetyczny, elektryzujący i budzący podziw widzów całego świata! – zachęcają organizatorzy.

A kto wystąpi?

  • Lesław Żurek, którego znamy z seriali “Kryminalni”, “Ojciec Mateusz”, “Przepis na życie” czy “Barwy szczęścia”
  • Maciej Wilewski, aktor występujący chociażby w “Pitbullu”, “Kryminalnych”, “Barwach szczęścia” czy “M jak miłość”
  • Urszula Dębska – aktorka, którą oglądaliśmy np. w “Plebanii”, “Na dobre i na złe”, “Kryminalni”, “Pierwsza miłość” czy “Świat według Kiepskich”
  • Leszek Stanek – ostatnio publiczności pokazał się w programie “Azja Express”, ale grał też w serialu “Komisarz Alex”, “Linia życia”, “Przepis na życie” czy “Pierwsza miłość”
  • Dominika Gwit – mieliśmy ją okazję widzieć jako Kaję w “Galeriankach”, Zosię w “Przepis na życie” czy Gośkę w “Singielce”
  • Alan Andersz natomiast zagrał już wielu produkcjach, w tym m.in. “Na Wspólnej”, “39 i pół”, “Ojciec Mateusz” czy “Barwy szczęścia”.

Na to niezwykłe przedstawienie organizatorzy zapraszają 15 kwietnia o godz. 17 do sali koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej przy ul. Kolegialnej 23 w Płocku.

Bilety do kupienia:

  • Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki, ul. Tumska 9 A, tel. 24 366 43 50
  • Centrum Informacji Turystycznej, ul. Plac Stary Rynek 8, tel. 24 367 19 44
  • Bilety grupowe – informacje – rezerwacje tel. 515 400 723, rezerwacje: info@koncertartex.com
  • Zakup biletów przez internet: kupbilecik.pl, biletyna.pl

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji